Není to tak dlouho, co jsme na MovieZone psali o několika chystaných filmových reimaginacích Krásky a zvířete (konkrétně to bylo včera;), pokud jste si ale říkali, že už je těch pohádkových restartů dost, máme pro vás špatnou zprávu: bude jich víc. CW totiž chystá další moderní verzi slavné disneyovky, tentokrát vám ale animák moc připomínat nebude.

Vyprávět má o policistce, kterou pronásleduje noční můra: před lety byla svědkem vraždy své vlastní matky. Nehledá však zločince, který její maminku zabil, ten totiž zemřel rukou Zvířete, tajuplného hrdiny, který střeží zákon ve městě. Když ho Kráska (Catherine) jednoho dne po letech pátrání objeví, zjistí, že se jedná o uprchlého vojáka, který se stal součástí jakéhosi experimentu. Rozhodne se, že bude jeho skrytou identitu střežit a pomáhat mu při potírání zločinu.

Hlavní roli v seriálu čerstvě dostala Kristin Kreuk, jejíž tvář - pokud holdujete špatným filmům a seriálům - znáte především ze Street Fightera a samozřejmě ze Smallville, kde hrála Supermanovu celoživotní lásku. Kristin se pro roli Krásky bez debat hodí, otázkou teď spíš je, jestli nebude seriál vypadat lacině a jak tvůrci vyřeší samotné Zvíře (Beast). Bude se jednat o digitální efekty, masku, nebo z tajuplného hrdiny uvidíme klasicky "po seriálovsku" jen rozmazané krátké záběry, které producentům ušetří penízky? Jedno je jisté. Stejně jako většina produkce CW bude i nová Kráska a zvíře dost pravděpodobně zaměřená především na teenagery.