Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé.


Shushika
19.03.2012 11:32:49
on-line

Po 8. epizodě: Liamovi stále píšou ty nejhorší dialogy ever a ke konci druhé sezóny je ta jeho nesmířitelnost se smrtí ženy už otravná, ale poslední díl byl i díky větší akčnosti hodně v poho. Příští
týden při útoku Římanů na ležení gladiátorů rozhodně nevynechám.

Megan
13.03.2012 12:36:27
on-line

Nový představitel Spartaka je první velký průšvih této série a nová Naevia druhý( ta je snad ještě horší).Všichni záporáci dostávají o mnoho více prostoru než kladné postavy a je to dobře,protože jinak by tato série nebyla koukatelná.U Spartaka,když pominu herecký projev(špatný)mám největší problém se ztotožnit s jeho rolí gladiátorského šampiona..vůdce..už jen jeho anorektická postava působí k smíchu a jeho ustavičně zarputilý výraz s ,, Batmanovským,, hlasem taky.Pokud bude nějaká další série doufám,že tuto roli přeobsadí,ikdyž je to asi málo pravděpodobné.

sassan
10.03.2012 13:08:27
on-line

Až na epizodu s arénou je to zatím slabší než předchůdci ale pořád dostatečně zábavné abych se díval.Jen tu věrohodnost kostýmů bych tak nevyzdvihoval.Jo, je pravda že v téhle řadě římští vojáci nosí papundeklovou nápodobu toho co ve Spartakových časech reálně nosili-ovšem v kombinaci s napodoběninami výstroje užívané až podstatně později.Takže "naprosto přesná" ani náhodou ale s přivřenýma očima spíš vzásadě přesná.

Chermy
09.03.2012 22:47:58
on-line

Mně teda nový představitel Spartaka ne a ne sednout. Jak bylo psáno, záporné postavy mají skvěle napsané scénáře a hlavně! Je to tu samý charismatický herec Glaber, Crixus, Doctore, Gannicus... vedle nich je Spartacus pořád takové štěně a v podstatě nikam se jeho postava nevyvíjí....i Ashur je najednou daleko charismatičtější, než hlavní postava. Andy byl skvělá volba...Liam je zatím malý pívo i proti té jeho Miře

Movie
09.03.2012 19:35:02
on-line

Nový představitel Spartaka mi vcelku sedí. Jedinou výhradu mám k jeho hlasu.....v první sérii byl za "Batmana" pouze Crixus, teď už i Spartakus ale člověk si zvykne na všechno. Podle mého názoru dopadl výběr nového představitele Spartaka dobře, myslím, že i Andy by byl spokojen. Co mě trochu šokovalo, je nová Naevia...to je trošku mimo, i když samozřejmě co člověk, to názor. K příběhu samotnému - rozjelo se to solidně, uvidíme, jak to bude pokračovat. Osobně si myslím, že to patří k tomu lepšímu, co můžeme v TV sledovat.

speta.jr
09.03.2012 17:47:53
on-line

Slape to velmi dobre, ale novy herec je fakt susak

© Copyright 2000 – 2018 Všechna práva vyhrazena.