Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé.


Anarvin
30.03.2012 15:27:33
on-line

k. - Asi je to věc pohledu. Bylo jasné, že vypadne Jonas nebo Tarzan, žádné velké překvapení jsem v tom nevnímal, proto mě ani nenapadlo to nějak podrobněji rozebírat. Majoritní koalice, která je u kormidla, je psychicky dostatečně vyrovnaná na to, aby svá rozhodnutí zakládala na ráciu, nikoliv na sympatiích. Prostě se zbavili nejschopnějšího stratéga soupeřící koalice. Tarzan byl pouze fíkový list.

A Troyzan je vykreslovaný rozhodně jako příliš sebevědomý! Výkřiky typu "tohle je MŮJ ostrov" vypovídají o tom, že střihači chtějí, abychom se buď připravili na jeho masivní, ničím neohrožené vítězství (teprve pak můžeme hovořit o tom, že za ním stojí výsledky - teď ani nedokázal zachránit svého oblíbence Jonase, ani nám střihači neukázali, proč změnil názor, což nikdy není dobré znamení), anebo na tvrdý držkopád (ostatně, jak píšu už v článku). Nicméně Troyzan není Boston Rob a takovéhle machrování nováčkovi podle mě spíš neprojde.

Mr. Hlad
30.03.2012 10:03:00
on-line

Moje chyba. Já jsem text zadával a předpokládal jsem, že autorův word blbnul a přepsal jsem obě jména na jedno a to samé. Hned to bude opravené.

k.
30.03.2012 09:43:36
on-line

Tarzan vs. Troyzan
Popis sedmé episody by mohl být hodně matoucí pro někoho kdo tento díl neviděl. V podstatě vše co bylo napsáno jako Troyzan je ve skutečnosti o Tarzan (lehce zaměnitelná jména a navíc obě... přihlouplá), s tím že Tarzan nebyl ve vítězném týmu, naopak: on a Jonas nedokázali sestavit puzzle včas. Jediná správná informace je že Troyzan našel imunity idol. Že by byl příliš sebevědomý mě nepřijde, má za sebou výsledky.

Možná chybí komentář k překvapivému závěru: Jonas byl odejít, což někteří ostatní nesli dost nelibě (na rozdíl od zmíněného Tarzana se kterým je zřejmě těžké vyjít, byl obecně populární a sympatický).

© Copyright 2000 – 2018 Všechna práva vyhrazena.