Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé.


JAn_G
29.05.2012 16:37:15
on-line

Dostali se tam skrze Glee Project. Proto ´sem předpokládal, že se jim dostane stejného prostoru jako Sunshine Corazon ve druhé sérii nebo travestita Adams. A když už teda Rorymu věnovali tolik pozornosti, pžedpokládal ´sem, že jeho postava bude něčím zajímavá či sérii někam posune. Místo toho zapadl a pro seriál se stal spíš retardérem, narozdíl od dredaře Joea. I ta Sunshine mě v těch cca 5 epizodách bavila MNOHEM víc.

Samozřejmě, že se vrátí, ale jako vedlejší postavy. Tvůrci slibují především nové hrdiny a uspokojivou strukturu. Což mě osobně nijak nenavnadilo k tomu, abych ve sledování pokračoval. Předpokládám, že čtvrtá řada bude jenom kopírovat to, co ´sme už viděli.

fixaman
29.05.2012 14:01:30
on-line

Jen bych připomněl, že Ir tam ani víc epizod být neměl, dostal se tak díky reality show, ve které se hrálo o epizodní hostování v Glee.. Stejně tak dredař, travestita (jména si ještě nepamatuju)... Takže docela přesluhuje a může být za to rád...

No a jinak ve čtvrté řadě se objeví drtivá většina postav z řady třetí, skoro nikdo nakonec neodchází, takže bych se toho "nového" castu zas tak moc nebál ;-)

© Copyright 2000 – 2018 Všechna práva vyhrazena.