Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé.


Liznič
29.11.2012 11:52:14
on-line

Ještě minulý týden bych v klidu napsal, že zimní přestávku vydržím, ale po tomhle díle?! Kur*a že ne! Chdi další díly hned sakra

Davies182
29.11.2012 09:40:43
on-line

trešlson
jj - přísahám, že podminuju všechny pobočky Bontonlandu v ČR , jestli u nás po třetí sezóně nevyjdou všechny epizody na blu-ray! Na dývka vám kakám, sorry - a českou podporu prostě potřebuju pro blízké, kteří se v angličtině ztrácí.
"When the Dead Come Knocking" zatím moje nejoblíbenější epizoda nové série. Napínavý jak střeva nemrtvého!! Konec první poloviny nerozdejcháme, tohle bude cliffhanger století .

trešlson
28.11.2012 13:19:02
on-line

Zatím jsem třetí sérií bezesporu nadšen... Pravda, že tempo je místy opravdu nervydrásající a připadá mi, že kromě herců snad museli vyměnit celý štáb, protože třetí série se nedá s předchozími dvěma vůbec srovnávat (zásadní události se dějí v každém dílu a skoro bez jakékoli vaty - HALELUJA). Jinak tvůrci udělali velmi dobře, že se doslovně nedrží komiksu. Člověk nikdy neví na čem je, ani když komiksy četl (přiznám se, že jsem ani nedočetl všechny, protože už mě ke konci přestali i bavit) a díky Darylovi, který v komiksu vůbec není má seriál bezesporu jednu z nejoblíbenějších postav a všichni fanoušci určitě čekají na první konfrontaci s jeho bratrem a kterou "stranu" si na konec Daryl nakonec vybere... Sedmý díl byl pro mě asi neslabší ze zatím odvysílaných dílů třetí série, nicméně stále lepší než většina dílů z řad předchozích.

spoilerJinak jsem zvědav, jestli tvůrci zahrnou do seriálu Rickovu ztrátu ruky a Guvernér by taky neměl skončit působení se všemi údy... ale jak jsem psal... tvůrci se komiksu nedrží doslova, takže nic není jisté


© Copyright 2000 – 2020 Všechna práva vyhrazena.