Sitcomový výběr je rubrika, se kterou byste se měli na TV Zone setkávat každou středu. Pokusíme se vám v ní přiblížit to nejdůležitější, co se během uplynulého týdne stalo v nejsledovanějších amerických sitcomech – což momentálně znamená zhodnocení návratu Vychovávat Hope a Modern Family.

 

Modern Family S04E09

Malá Lily je čím dál větší ďábel! Po týdenní krocaní pauze se opět vrací jeden z nejoblíbenějších amerických mockumentary sitcomů. Návrat to sice mohl být o něco vtipnější, epizodě s názvem Když padá strom se nicméně i tak nedá vytknout neosobitost. Legrační postavičky z Pritchettovic rodinky sice v devátém dílu nesrší obvyklou, vrchovatou porcí humoru, ale nevadí. Zachraňování piknikového stromu, Cameronovo převlékání se za kočku či Alex, která se snaží načapat svou sestru v trapné situaci, jednoduše baví i tak. Facebookové soupeření či povedené Haleyiny policejní fotky potěší nejedno oko a divák se pokaždé nemusí vyloženě zalykat smíchy, aby mu došlo, že na Modern Family je radost pohledět, i když Phil neperlí jednou hláškou za druhou a Gloria nekomolí angličtinu do latinských patvarů. Příští týden je na stanici ABC naplánována další přestávka - čeká nás tedy nejspíše poslední předvánoční epizoda. (Davies182)

 

Vychovávat Hope S03E09

Je to k nevíře, ale až v devátém díle se poprvé v této sérii točila zápletka okolo titulního mrněte. Tedy aspoň trochu. Sabrina se totiž po zkušenostech s Hope začíná obávat, že nemá mateřské vlohy a Jimmy si zase myslí, že ho jeho dcera jako otce moc nerespektuje. A do toho jsou tu ještě jeho rodiče, kteří kdoví proč chytají nadrženou veverku. A bohužel to nejen nudně zní, ale také to nudné je. Humor si vzal tentokrát dovolenou, linie okolo veverky hraničí s trapností a Jimmy s Barneyem nás z letargie také neprobudí. Potěší jen hezký konec s Hope a menší pomrknutí na seriálový hit Sons of Anarchy. To je ovšem i na takovýto jednohubkový sitcom málo.

 

Váš favorit tohoto týdne?