Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé.


Memphis
27.12.2012 20:17:55
on-line

libor.matejka
Nám taky ne!

libor.matejka
27.12.2012 14:52:33
on-line

Matku jsem přestal hledat kolem 5. serie a nevadí mi to!

Spooner
27.12.2012 01:17:45
on-line

Jo to je pravda, to tvůrci párkrát zmiňovali, ale oni ani televize zatím oficiálně neřekli, že se jedná opravdu o poslední sérii. Takže na CBS budou penízkama imho mávat i za rok, i když pravděpodobnost, že se jim tentokrát už nepodaří je přece jenom malinko větší, to je fakt.

novoten
27.12.2012 00:54:27
on-line

Autoři několikrát sami uvedli, že potřebují nutně vědět rozhodnutí vedení televize, aby věděli, jestli zakončovat už nebo na poslední chvíli přibrzdit a nechat si pár překvapení pro devítku. Tak jako tak ale už x-krát zaznělo, že buď osm nebo devět, jiná varianta není.

Spooner
25.12.2012 17:05:45
on-line

No, pokud vím tak, jeslti půjde o poslední sérii se zatím neví ne? Podepsali smlouvu na rok, ale to neznamená, že nás za rok zase nebude čekat podobný divadlo

Jinak co se týče tý kritiky, tak se týká hlavně posledních dvou řad. Zvláště té osmé, kde jsem dostal všehovšudy dva nadprůměrné díly. A nastavovaná kaše je to bez debat.

novoten
25.12.2012 16:04:54
on-line

Škoda, že se článek soustředí hlavně na kritiku humoru a kdovíčeho všeho a není uvedeno, že devítka byla podepsána jako série poslední..

PetrM
25.12.2012 15:46:55
on-line

Naředěné a poslední řada pod psa
Sám jsem se k HIMYM dostal až před dvěma lety a tak jsem nakoukal většinu prvních šesti řad rychleji než ti, co sledují seriál od začátku. Osobně tak prvních pět řad stavím do jednoho bloku, který má relativně vysokou kvalitu a mnoho legendárních epizod, i když některé dějové oblouky opravdu nevyšly (Ted a Stella, kozel) a některé jako první spárování Barneyho s Robin byly zbytečně uhnané.

Ještě v páté sérii servíroval seriál nesmrtelné epizody jako Playbook, Perfect week a podobně. Šestá řada pak byla velmi slabá a nezahránili ji ani bobři Robin Sparkles a Jessicy Glitter nebo Katy "Oh Honey" Perry.

Sedmá řada poněkud zcivilizovala Barneyho podzápletkami s Norou a Quinn a některé epizody dobře fungovaly jako komedie i romance.

Osmá řada byla prokletá už od začátku, protože tvůrci nemohli netušit, zda po sezóně končí nebo ne. Až na poslední epizodu byla první polovina osmé řady urážka fanoušků seriálu z mnoha důvodů.

Quinn musela vypadnout okamžitě, Victoria byla jednáním podobná té z první řady asi jako Phoebe a Uršula z Přátel, a Marshal s Lily se úplně vytratili (jedno zda scénáristickou impotencí, nebo tím, že to má Jason na háku). To, že nyní autoři ví, že mají asi 34-36 epizod do konce by snad mohlo prospět. Čekám, že matku odhalí buď ve finále osmé nebo prvním díle deváté řady. Po spárováni Barneyho s Robin a odpadnutí Marshala a Lily to ovšem celé bude viset na Tedovi a oné neznámé herečce. Pokud nebudou mít chemii, půjde devátá řada rovnou do pekel.

xxendxx
25.12.2012 14:18:02
on-line

himym kvalitu ztratila uz davno, ted obcas prekvapi, ze to neni az takova bida jak clovek ceka. Ale funguje to stejne jako u pratel v pozdnich seriich. Je to nastavovana nudna kase, ale s postavama uz toho clovek tolik prozil, ze ho to zajima vic nez nejakej novej serial, i kdyz muze bejt klidne lepsi.

nicmene 2 broke girls, dont trust the bitch i men at work jsou hodne fajn, 2a1/2 chlapa lepsi jak posledni rady s charliem a v unoru se vrati nejlepsi bezici sitcom soucasnosti, Rules of engagement :)

martin.pochman
25.12.2012 11:40:47
on-line

proc tak kriticky?
Podle me to je jen takova moda na HIMYM plivat. Jasne, ze to neni takova bomba jak na zacatku a taky jsem mel radeji drivejsi serie, ale porad je to jeden z nejlepsich sitcomu, u kterych se dokazu zasmat a to i po tech nekolika seriich. Ze vsech tech novych New girl, Happy endingu a nevim ceho, jsem u zadnyho nevydrzel, takze u me v sitcomech porad vedou klasiky jako HIMYM, Big Bang a Two and a half men (kterej je prekvapive vybornej i bez Charlieho). Jo jeden sitcom z tech novych me hodne bavil, Men at work, snad bude jeste dalsi serie. Ale HIMYM podle me kvalitu porad ma.

© Copyright 2000 – 2018 Všechna práva vyhrazena.