Ano, je to tady zase. Často propírané téma posledních dní se opět opakuje a i tentokrát vás budeme “otravovat“ s novou dávkou objednaných seriálů na podzimní vysílací slot. Naposledy jsme si shrnuli připravované komedie a tentokrát si představíme povětšinou trochu dramatičtější tituly. A pár zajímavých kousků se zde rozhodně najde.

The Selection: Bylo jen otázkou času, než stanice CW přijde se svou televizní odpovědí na megahit Hunger Games. V novince, která se bude odehrávat ve tři sta let vzdálené budoucnosti, je mladá chudá dívka vybrána do soutěže o novou královnu válkou zmítané země. Uvidíme, zda tato sázka na jistotu uspěje stejně dobře jako seriálová odpověď na Stmívání, Upíří deníky.

Company Town: Další seriál od CW nás zavede do víru skandálu na základně amerického námořnictva, jenž rozpoutá spor mezi armádou a místními obyvateli. Celý konflikt pak budeme sledovat z pohledu dvou bývalých nejlepších kamarádek, z nichž každá se postaví za jinou stranu. Projekt produkuje a pilot zrežíruje Taylor Hackford, režisér Raye či poslední stathamovky Parker.

Blacklist: Kriminální drama NBC o nejhledanějším zločinci světa, který se překvapivě sám udá FBI a chce prásknout i všechny své komplice. Jeho jedinou a záhadnou podmínkou je spolupráce s nováčkem v FBI, s nímž ho nepojí žádná minulost. Projekt produkuje jeden z tvůrců kultovního Aliasu, Johna Eisendratha.

Backstrom: Seriál z produkce CBS a tvůrce Sběratelů kostí na motivy knížek švédského spisovatele Leif G.W. Perssona. Zde se setkáme s tlustým, vznětlivým a věčně naštvaným detektivem, který se snaží změnit své chování a styl života.

Friends With Better Lives: A přece jenom nás čeká i jeden sitcom. V této komediální řachandě od producentky Přátel, budeme sledovat partičku nejlepších kamarádů, kde si každý myslí, že ten druhý se má o mnoho lépe.

Beverly Hills Cop: No a nakonec jen malé potvrzení seriálového pokračování největšího hitu Eddie Murphyho, ve kterém se setkáme se synem oblíbeného ukecaného poldy. Zde bylo objednání pilotu jen pouhou formalitou.


Jaký z nově objednaných seriálů vás zaujal? Těšíte se na televizní obdobu Hunger Games?