Tady na TVZone se čas od času snažíme přijít s něčím nový, čím bychom tu rutinu trošku oživili. Těch článků tu máme opravdu hodně, od novinek, recapů, přes recenze až po různé speciály. Ale to pořád nestačí. Nyní vám přinášíme nový typ článků s názvem Celebrity na Twitteru. V něm se pokusíme přinést to nejzajímavější, co se na této sociální síti urodilo. Bude se jednat především o fotky, které tweetli samotní herci, takže čekejte hlavně snímky z natáčení a ze soukromí. Ale dost už formalit, pojďme se podívat s čím se v poslední době na Twitteru chlubily celebrity ze seriálů.

Terry Crews měl na palubě letadla o zábavu postaráno, společnost mu totiž dělal Ken Jeong. Objeví se seňor Chang v Expendables 3? Emily VanCamp má coby Emily Thorne nadání pro pomstu, někdy sice nudnou a překombinovanou pomstu, ale to si necháme do recenze. Kromě toho však umí i chytat ryby. A nejsou to vůbec žádný čudly.

Grimm má sice teď pauzu a další epizoda se na nás chystá až 8. března, to ale neznamená, že se herci a štáb flákají. No, dobře, jen štáb se nefláká, herci si užívají společné večeře. Dobrou chuť.

Kdo se letos nepřišel osobně podívat na stadion na Super Bowl, o hodně přišel. Prý tam byla k mání Hayden Panettiere. Ukořistil ji Zachary Levi. To se ti to s Intersectem machruje, Chucku. Vánoce jsou sice už dávno za námi, ale jak se zdá, tak na place Perníkovýho táty je třeba ještě nějaké dárky doručit. O to se postará sám Walter White (Bryan Cranston). Copak asi Jesse dostane?

Jestli jste viděli minulý týden díl Jak jsem poznal vaši matku, zřejmě jste zaregistrovali, kromě neuvěřitelného množství vtipů na kanadský účet (směje se jim někdo jiný než Američani?), i zálibu severních sousedů USA v pojídání koblih. Co je na tom pravdy sice netušíme, ale jeden ze smyšlených überdonutů neušel pozornosti společnosti TimHortons a rozhodli se ho opravdu vytvořit. Zálusk si na ně dělá Cobie Smulders (Robin). Mňam.

Ještě se na chvilku vrátíme k Super Bowlu. Tam se těch celebrit totiž sešlo až až. Nenechal si ho ujít ani Stephen Amell, seriálový Arrow zapózoval a na svůj Twitter poslal hned několik fotek. Tahle nás však zaujala nejvíc. Jak s tímhle vůbec něco trefí? Přímo na stadionu si zápas užíval i Neil Patrick Harris. Jak je vidět, tak se během výpadku proudu, který zpestřil poločas, nenudil. Společnost mu kromě jeho partnera dělal i Jon Cryer z Dva a půl chlapa.

Během natáčení musí herci často dlouho čekat, než se upraví scéna a oni tak můžou opět naběhnout před kamery. To moc dobře znají i na place Nikity. Pánové si chvilky krátí debatou o Bobba Fettovi, což moc dobře nenese Maggie Q a nejradši by si prohnala kulku hlavou. Ale no tak Maggie, tohle je přece důležité téma, které je nutno důkladně probrat.

O poznání větší pohoda panuje u Lovců duchů. V seriálů se k sobě Castiel a Naomi moc nemají, ale v zákulisí se Misha Collins a Amanda Tapping dobře baví. A baví se i Charlie Sheen. Jeho stenografka Wendy Priest slaví narozeniny a on moc dobře ví, jak popřát. Fotka sice staršího data, ale to určitě nikomu nevadí.

Na závěr hezká momentka z natáčení třetí sezóny Hry o trůny. Na ní je Peter Dinklage ve veselé rozpravě s Georgem R.R. Martinem. O čem si asi povídají?