Zděšení! Transformuje se snad TVZone do bulvárního internetového magazínu, na jehož vlnách skřehotá více kachen než v rybníku za sousedovic barákem? Ale kdeže. Jen jsme si prostě řekli, že se každý týden mezi světovými celebritami odehraje tolik senzací, že by byl hřích se o ně nepodělit. Čekejte proto střípky z utajovaného života herců, módní policii, lehce pofidérní bláboly či pikantní historky nejen z Hollywoodu. Vztahy, drby a šokující odhalení... Občas je to vážně nehorázná prča!

A začínáme zostra. Královna Cersei ze Hry o trůny totiž vyhlásila bankrot. Po separé od svého mužského protějšku prý Leně Headey zbývá na účtě pouhých pět tisíc babek. Smutné! Chystá se seriálová přísňačka zavítat mezi lůzu Králova přístaviště, dočkáme se ohlášení spin-offu? Uvidíme, jedeme dál. Hvězdy A-Teamu, Bradley Cooper a Liam Neeson, se budou soudit. Ale ne proti sobě, táhnou za jeden provaz! Nelíbí se jim totiž, že se jejich foto bez povolení objevuje v reklamním spotu v amerických kinech. To hvězda sci-fi Nevědomí, Tom Cruise, nemá na soudní tahanice ani pomyšlení - je prý stále v těžkém šoku z rozchodu s Katie Holmes, no fakt! Dcerce tak před pár dny alespoň pořídil nové letadlo za sedm milionů, aby mohla za tátou létat na natáčení do Londýna. Jupí. Chtěli jste vědět, jak vypadá Emilia "Daenerys" Clarke bez make-upu? Račte pohledět. Princezna hned po ránu!

Do klubu hollywoodských zrzek se zčerstva připojila mamina Megan Fox. Co na to říkáte? My chceme remake Rudé Sonjy, hned. Své sousedy pořádně štve James Franco, protože prý neumí parkovat, tlumit hlasitost hudby a vynášet smetí. Že by namyšlenost v souvislosti s nedávno odkrytou hvězdou na chodníku slávy? Těžko říct. Teď trocha radosti: Hawkeye má svého nástupce! Jeremymu Rennerovi se nedávno narodila dcerka Ava - gratulujeme! Zápletka s únosem ve druhých Avengers je tímto jasná. To bude boj! Za pár to má i stále stejně sexy Halle Berry, která novinářům před časem prozradila, že taktéž očekává slintající přírůstek do rodiny. Osobně se dost bojíme, až to půjde poznat na obálkách Maximu. Za páreček týdne vyhlašujeme Setha MacFarlaena a Charlize Theron: fotografové je spolu už několikrát načapali, stoprocentní jistotu ohledně sdílené ložnice po nás ale zatím nechtějte.

Tak jak? Je vám podobná nálož výplachových informací proti srsti, nebo můžeme přilévat olej do ohně?