Bez zbytečných řečiček do lehce bulvárního světa celebrit s TVZone. Tento týden tu máme hned několik hvězdných bitek, navštívíme nebohý Stalloneův zvěřinec, a budeme se opětovně podivovat nad módními výstřelky mnoha známých tvářích.

Odpíchneme se neveselou novinkou. Catherine Zeta-Jones tráví tento rok na plátně poměrně dost času, a my návrat nádherné talentované herečky kvitujeme s povděkem. Věděli jste ale, že Douglasova femme fatale trpí bipolární afektivní poruchou? Ano, to je ta ošklivá nemoc z Homelandu, co obtěžuje např. i princeznu Leiu. Zeta-Jones se chystá do druhého kola léčení, nejen v manželovi má pak naštěstí obří podporu. Kdo byl minulý týden označen za nejsmutnější hollywoodskou hvězdu? Sylvester Stallone. Psího miláčka ostříleného borce z Expendables totiž napadl krvežíznivý kojot, malý chundeláč Phoebe útok bohužel nepřežil. Jsme s tebou, Slyi, fakt! A máme tu jedno šťastné shledání po letech: v Santa Monice, Californii, se na umělecké akci potkaly Courteney Cox a Lisa Kudrow z Přátel. O tom, jak herečky (ne)stárnou se můžete snadno přesvědčit po kliknutí na odkaz. Rozdíl? 17 let. A načínáme slibovaný fight club. Na americkém Stagecoach festivalu se lehce popral Ashton Kutcher. Poté, co jej zde ve VIP zóně zahlédla fanynka a chtěla jej pozdravit, zasáhla do celé věci ochranka. Vytočenému strážci pořádku se nepozdávalo, že před pódiem vzniká jakýsi humbuk... a bylo vymalováno. Kutcher nakonec moudře ustoupil, média jej za agresora neoznačují. A zase tu máme jednu nejvíc sexy herečku světa, tentokrát podle magazínu FHM. První místo z celkem sta kandidátek si tu urvala kouzelná Mila Kunis. Níže se teď dále můžete podívat třebas na ďábelské foto Keiry Knightley z Vogue...

Budeme se rvát dál, tentokrát však s o něco povolanější celebritou. Edwardu Nortonovi došla trpělivost s jedním drzým newyorským fotografem. Neuvědomělý mladík hvězdě opakovaně strkal foťák před obličej, že prý vypadají podobně - skončil se zlomeným prstem v nemocnici. Nice! Myslíte si, že točit filmy po osmdesátce je legrace? No, nejspíše ano, protože Clint Eastwood se v nedávném rozhovoru vyjádřil ve smyslu, že by se filmařině rád věnoval až do svých 105 let. Clintův vzor? Portugalský tvůrce Manoel de Oliveira. My si nestěžujeme. Justin Bieber bez trika platí za bulvární legendu, v redakci na něj ovšem máme jisté vyhraněné názory. O ten svůj se teď se světem podělil i Matthew McConaughey: "Je to tvý triko, kámo. Nikdo ti neříká, co máš nosit. Není to nevhodný do doby, dokud se nad tím nepozastavíš ty sám." Milujeme vůni sarkasmu po ránu! A ještě něco spíše pro dámy: miluje Jenn Aniston stále Brada Pitta? To vám neprozradíme, herečka ale raději na poslední chvíli změnila datum své svatby, aby se nekrylo s výročím právě jejího bývalého s Angelinou Jolie. Fandíte Leonardu DiCapriovi? Už možná ne moc dlouho, Leo totiž vyhrožuje, že si po ambiciózním Velkém Gatsbym hodlá vzít dlouhou, dlouhou dovolenou. Chápeme to, ale určitě by to byla škoda, ne?

Nejšílenější historku jsme si schovali na konec. O tom, jak strašně moc nenávidí Anne Hathaway paparazzi, se přesvědčili redaktoři internetového TMZ: Anne přistála na letišti v Los Angeles, načež se před útokem foťáků utíkala schovat hned do prvního cizího SUV, které uviděla. Sláva je vážně ošemetná věc.