Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé.


Whyte
17.05.2013 15:42:23
on-line

v pohodě , za to bych zrovna zabíjel.

Davies182
15.05.2013 13:21:00
on-line

Whyte
Počkej, metal ne, ten už byl na konci S03E03, a moc lidem se to nepozdávalo. Tudy hudební cesta očividně nevede...
Sorry, slovíčkaření je vážně nehezký, ale tady se to přímo nabízelo !

Whyte
15.05.2013 13:00:21
on-line


Mě ososbně hudba zatím dost zklamává. První a druhá série nabízela spousty nových motivů a agresivních epických znělek. Ve třetí se pořád opakují, skladatel omílá ten samý hudební podklad a schovává se, místo aby se vyjádřil. Dokonce některé motivy, co dřív patřili k určité dějové linii přesunul líně úplně někam jinam. Orchestrální úprava dešťů se mi taky líbila, ale je to vlastně zatím jediná pořádná ukázka nové tvorby skladatele, takže se úpně nepřidávám k té řadě, co hudbu neustále chválí. Chápu, že není asi moc jednoduché v kuse skládat a mít na to tak málo času, ale uvidíme, třeba se ke konci vyrojí nové melodie a nápady. Co by si ve 3 sérii opravdu zasloužilo metal je vizuál a triky, na kterých se opravdu zamakalo.

Falwic
15.05.2013 11:18:55
on-line

Mě se tento díl líbil. Nejpomalejší a zatím nejslabší mi přišla druhá epizoda. Tady se vyrojily nové otázky a i jsme se něco nového dozvěděli. Hudba opravdu skvostná.

Nirnaeth
15.05.2013 00:26:03
on-line

Souhlas s Whytem, nahrávání spíše na příští děj, než ten současný. Některé řeči navíc mi rozhodně nevadily, např. Oshino vyprávění. Ty děcka se potřebují vrátit do reality, ne "uděláme si příjemný foot trip za Zeď". Navíc jestli psal scénář Martin, tak to můžu brát jako oficiální pozadí její postavy a asi tím hodlají vysvětlit

spoilerproč se bratři rozdělí. V knížce se rozešli sotva opustili Winterfell, aby zmátli pronásledovatele, Osha s Rickonem ke Zdi vůbec nešli. Takže tady to asi udělají tak, že tam Osha odmítne jít a šmitec.Jinak se mi líbilo to, co zmiňovali ostatní. :)

Whyte
14.05.2013 12:47:20
on-line

Díl byl zajímavý a rozvíjel spíše události nadcházející, ale naštěstí každá epizoda nabídne vždy 2 a více scén, které stojí za ten týden čekání. Ale na to, že tento díl psal samotný autor, to byla slaboučká epizoda. Ale lidi, od příště by to už mělo jet!

VrbisCZ
14.05.2013 09:25:25
on-line

Díl pro mě opět super. A především jsem stejně jako autor článku chtěl dneska pochválit hudbu. V celé sérii jde o naprostý luxus a dneska se opět dařilo.

Luxusní byla taky linka s Tywinem a Joffrym, a taky ta s Melisandrou a Gendrym.

trešlson
14.05.2013 06:49:51
on-line

Tak Robbova svatba byla ukázána, v bitvě na Blackwater byl Tyrion skutečně zachráněn svým panošem Podrickem (to bylo taky ukázáno), jediné, co nebylo řečeno doslova bylo zajetí Theona, ale když se podíváš na druhou sérii ještě jednou, tak to smysl dává.

K dějové lince Theona:

spoilerVzhledem k tomu, co z něj bude později v knihách dává mi smysl, že to takhle natahují, myslím, že divákovi tak bude jasnější, že nebyl dva dny ve sklepě a šmitec...Skutečně byl poslední díl trošku slabší než ostatní, zachránil ho povedený závěr s další verzí Dešťů Castameru.

Huntelaar
14.05.2013 00:56:11
on-line

?
Sedm epizod a už toho mám vážně dost, potřebuju poradit (což mě usvědčuje, že zřejmě nejsem nejpozornější divák), protože si několik věcí (událostí) z minulé sezony nepamatuju a mám pouze pocit, že něco bylo pouze naznačeno (neukázáno) a teď to prostě musím brát jako fakt...

spoilerto se týká především Robbovi svatby, byla vůbec ukázána? jak se dostal Greyjoy do zajetí? a tom, že by Tyrionovi po té "jizvě" zachránil život nějaký poskok si taky nepamatuju

Kaculka88
13.05.2013 19:14:52
on-line

při minulých dílech jsem Theonovu linku obhajovala, ale už mně dochází trpělivost. Ano, oba herci svou roli zvládají skvěle, ale dnešní scéna byla totálně mimo. Alfie Allen má podepsanou smlouvu na 6 epizod v třetí sérii, takže oni ho tam prostě nacpat MUSÍ.....

Jinak Dany je kočka a draci vypadají úžasně. A konečně jsme viděli i tu veselou stránku Tormunda. HAR

spoock
13.05.2013 18:42:56
on-line

Snad poslední záškub před vyvrcholením téhle pěkné série. U díla jako je tohle jde krásně vidět, jak deset hodinových dílů nestačí na komplexnost knih, prostě vše je tak stručné jak jen může být. Mučení Theona je asi jedna z nejslabších linií po boku té Bryana.

© Copyright 2000 – 2019 Všechna práva vyhrazena.