Ne, že by nebylo o čem psát, to zdaleka - tento týden je ale nejspíš v Hollywoodu jakási plánovaná lovecká sezóna, jelikož se nám moc kachen vyblejsknout nepodařilo. Celý bulvární svět navíc momentálně řeší buďto silikony Angeliny Jolie, nebo feťácká dobrodružství Lindsay Lohan a její nekonečné opletačky se zákonem. A bez toho se už snad obejdeme, ne? Tak si ten hvězdný výplach užijte.

Už to tak bude, že v aktuálních celebritách s číslovkou šest nahlédneme spíše do zajímavých žebříčků (nebo chcete-li statistik), které tento týden zvěřejnila různá britská a americká média. Jako první tak na řadu přicházejí adoptované hvězdy, jež nebyly vychovávány svými biologickými rodiči. Patří sem například herci Jamie Foxx nebo Jack Nicholson, ale také nebožtík Steve Jobs, kterého každou chvíli uvidíme v podání Ashtona Kutchera ve snímku jOBS doufejme i v našich kinech. Dlouho jsme tu neměli Bena Afflecka, nemyslíte? Daredevil hrál v minulosti moc rád poker, načež se před pár lety do bulváru dostala novinka o jeho půlmilionové ztrátě právě na jednom z klání. No, prý to nakonec nebylo tak žhavé, ale kdoví, co Bena přimělo točit tak nadupadné snímky, že? Své mužské fanoušky nepotěšila nežná stránka Star Treku a modrá Neytiri v jednom, Zoe Saldana. Bejvalka Bradleyho Coopera se totiž v rozhovoru pro Allure prokecla, že by jí v budoucnu vůbec nebylo proti srsti, navázat intimnější vztah s jinou ženou. Takže... bude alespoň nějaké to, ehm, video? A přichází první fajn momentka, tentokrát z ulic New Yorku. Kdo chce Willise aka Johna McClanea za tátu?

A otravných paparazzi ještě využijeme. Přesněji řečeno klikejte právě SEM, pokud chcete popatřit na nevšedně drsného George Clooneyho. Idol mnoha ženských srdcí se v Itálii snadno proměnil v postrach sicilských dálnic, když zde provětrával svůj stylový motocykl. O zrušení povedeného Go On nejspíš víte - taky nás to dost mrzí. Jeho hlavní protagonista, Matthew Perry, se nedávno během přestávky na utkání NHL dočkal poněkud nevhodné "gratulace" k čerstvému ukončení show z úst stydlivého reportéra stanice FOX. Co jiného herci zbývalo, než zmateně poděkovat? Inu, tréma občas tváří v tvář známým osobnostem vezme za své. A je tu další žebříček. V něm se podíváme na začínající celebrity a jejich rozhodně nevysněná povolání před tím, než přičichly k filmům: švihácký Brad Pitt si takhle po satelitních městečkách rozvážel limonádu, Jennifer Anniston pracovala třeba jako kurýr na kole, Harrison Ford prodával koberce a na Toma Cruise jste mohli narazit jako na hotelového sluhu. Barmanku dále dělala Sandra Bullock a z klubu vás mohl vyvést například vyhazovač Jim Carrey. Nice!

Třešnička na konec? Tou by dnes mohlo být třebas čím dál ostřeji sledované soudní vyrovnávání se mezi již propíraným Kutcherem a stále stejně sexy Demi Moore. Kočka z vtipného Striptýzu vymáhá po hvězdě ze sitcomu Dva a půl chlapa přes deset milionů dolarů! Holky se nebijou, Ashtone - nezapomínej na to a drž se!