Další televizí, již se tento týden podíváme na zoubek, je nejsledovanější americká stanice CBS. Ta sice letos nepřichází s tolika novinkami, jako její konkurenti, ona ale na druhou stranu ani tolik nových seriálů nepotřebuje. I tak ovšem slavný kanál překvapil, když nedal zelenou očekávanému televiznímu pokračování Policajta z Beverly Hills. Ukecáného Axela Foleyeho a jeho synátora se tak možná vůbec nedočkáme. Nebudeme zde však oplakávat padlé. Podívejme se tedy, jaké seriály tento podzim uvidíme.

Friends with Better Lives: Romantická komedie o skupince šesti přátel, z nichž se každý nachází v úplně jiné fázi života (jeden je rozvedený, druhý svobodný atd.). Všichni si pak vzájemně závidí a myslí si, že ten druhý se má daleko lépe. Divné přátelství. V hlavních rolích udivíme například sexy Brooklyn Decker nebo bývalého Dawsona, Jamese Van Der Beeka.

Hostage: Thriller z produkce Jerryho Bruckheimera bude vyprávět o doktorce, která je vybrána k operaci samotného prezidenta. Těsně před operací je ovšem unesena její rodina a ona se musí řídit pokyny únosců, pokud chce svou rodinu ještě někdy vidět. V hlavních rolích se představí Toni Collette nebo charismatický Dylan McDermott.

Inteligence: ABC má komiksové Agents of SHIELD, FOX zase sci-fi s Karlem Urbanem a hlavní tahák CBS bude nejspíš televizní návrat Joshe Hollowaye ze Ztracených. Ten si zahraje tajného agenta, jenž má v mozku zabudovaný experimentální mikročip, což mu umožňuje vidět a zpracovávat data rychleji, než nejvýkonnější počítače světa. A bude u toho naštěstí i hodně střílet.

Mom: Potenciální hit od sitcomového krále Chucka Lorrea, tvůrce Dva a půl chlapa a Teorie velkého třesku. Jeho nový projekt se zaměří na svobodnou matku a vyléčenou alkoholičku, která chce se svými dětmi začít nový život. Hlavní role se ujala Anna Faris.

The Crazy Ones: Hvězdně obsazený sitcom s Robinem Willamsem a Sarah Michelle Gellar. Ti si zahrají otce s dcerou vedoucí reklamní agenturu. Dceruška však kromě vedení podniku musí zvládnout také svého malinko výstřední tatínka.

Reckless: Právnické drama o mladé advokátce, která se snaží odolat svodům svého kolegy a do toho vyřešit důležitou soudní kauzu.

The Millers: Další zajímavě obsazená řachanda o čerstvě rozvedeném reportérovi, jenž si hodlá užívat svého svobodného života. Plány mu ale zhatí jeho rodiče, jejichž manželství se ocitne v krizi.

We are men: Komedie pojednávající o čtveřici svobodných chlápků z jednoho baráku, kteří se snaží sbalit nějakou tu ženskou. V hlavních rolích uvidíme například Tonyho “Monka“ Shalhouba nebo Kala “Kumara“ Penna.

Jaký seriál od CBS vás nejvíc oslovil?