S TVZone do lehce bulvárního světa seriálových a filmových hvězd! Tento týden budeme nakupovat drahé domy, vyblbneme se s hvězdou Žhavých výstřelů, zaskočíme na jedno obzvláště smutné pohřební místo a navštívíme nepoučitelného Johna Connora ve vězení. 

Nebojte, žádná další velká hollywoodská ikona nezemřela. I tak ale za mořem došlo k velmi nešťastné události, a to sice na místě posledního odpočinku Michaela Clarke Duncana. Nějaký vandalský idiot totiž znesvětil hercův hrob tím, že jej poničil. Doufejme, že pravděpodobně rasistického hříšníka co nejdřív zabásnou. Teď už ale o něco veseleji: Zach Galifianakis se před tím, než se z něj díky sérii Pařeb stala komediální persóna, kamarádil s paní, pracující kdysi v losangelské prádelně. Teď je ale z Mimi bohužel bezdomovec. Jakmile se to Zach dozvěděl, vzal ženu nejprve do kadeřnického salónu, a později i na premiéru právě poslední Hangover III. Milé! Herec se dále nechal slyšet, že končí s pitím poté, kdy mu coby drzému opilci v New Yorku naplivaly dvě jím obtěžované slečny do tváře. Uf. A máme tu jednu parádní stávku: Olivia Wilde, Matt Damon, Bono a další se rozhodli nepoužívat koupelnu do doby, než bude všude na světě k dostání pitná voda. Za měsíc je možná ucítíme i v Evropě. Další šok - nebeská Gwyneth Paltrow se v interview svěřila, že cvičí dvě hodiny denně. Osobně mi v tomhle jinak bujná představivost dost vynechává... Teď už se ale pokochejte Ewanem McGregorem, kterého nikdy nespící paparazzi odchytili v západním Hollywoodu. Obi-Wan Kenobi je podle všeho velikým fandou Freddieho Mercuryho!

Také jste si u poslední fotografie cvrnkli do kalhot? Není divu, je na ní totiž samotný netopýří muž na letišti v Los Angeles! Christian Bale znovu dokazuje, jak jednoduše kvůli rolím v chystaných filmech mění vizáž. Drsňácká krimi American Hustle asi nebude nic pro padavky... Dále tu máme jeden trochu starší, ale o to šokující rozchod: v americe začal hon na upíry v momentě, kdy se od sebe po třech letech odloučili Pattinson se Stewart. Nedalo se to po Sněhurčiných záletech tak trochu čekat? O tom, jak kdysi společně s Charlie Sheenem rozbíjeli pokojové vybavení, se v upřímném videu rozpovídal rocker Bret Michaels. Prý duševní terapie agresí - po hotelu v Orlandu tenkrát zbyl jen kráter. A jdeme na slíbené historky z chládku. Za mřížemi skončil nejen šílený fanda, který sledoval bráchu Jen Lawrence ve snaze dostat se přes něj do hereččiné blízkosti, ale také poblázněný Edward Furlong. Terminátoří chráněnec se do vězení (znovu) podíval kvůli porušení soudního příkazu nepřibližování se k jeho ex. Hasta la vista, baby! Finišujeme: kdo chce vidět nový dům Davida Hasselhoffa za dva miliony dolarů, klikejte tady, zajímá-li vás potom, jak by vypadaly celebrity bez běloskvoucích úsměvů, tak pro změnu sem.

A to je pro dnešek téměř vše, přátelé. Na úplně poslední fotce potom můžete tiše závidět Leonardu DiCapriovi, kterak si užívá slunění na jachtě v jižní Francii ve společnosti několika neidentifikovatelných polonahých krásek. Něco na tom herectví přeci jen bude!