Týden uplynul a TVZone opět představuje nejen pikantní fotografie z hledáčků jejích neúnavných redaktorů, kteří kvůli exkluzivním, mírně bulvárním lahůdkám denně nalítají stovky kilometrů a vyblejsknou desítky celebrit... ehm, tak fajn. Internetový archiv je občas k nezaplacení!

Začínáme pěkně zostra, jak jinak. Ani Stevenu Seagalovi se zbla nelíbily bombové útoky v Bostonu před několika týdny. Herec se tak zasazoval o účast na čečenském kongresu, kde by pomáhal s vyšetřováním nešťastné události. Jenomže marně - nepomohlo ani kamarádství s Putinem, jelikož Stevenův výlet byl na poslední chvíli zrušen. Dále tu máme jednu gratulaci, a to sice k rukám Aarona Paula aka Jesseho z Breaking Bad. Známý dealer se oženil s nebeskou Lauren Parsekian, páru přejeme jen to nejlepší. A u svateb ještě zůstaneme. Jednu takovou totiž zcela náhodně nabořili svou návštěvou Robert Pattinson a Katy Perry. Nepozváni, inkognito, ve zcela obyčejném oblečení mezi přísedícími hosty na nádvoří, kde se událost konala... Amerika šílí! Jaden Smith miluje comicsy a moc dobře ví, v jakém ohozu vyrazit na rande. Takhle překvapil svou partnerku v New Yorku. Další momentka: s kým chodí Tom Cruise za mořem na zápasy NHL? Se slavnými fotbalisty a modelkami!

Jedeme dál. O svých problémech s drogami se nečekaně rozhovořil Matthew Perry. Nejen během natáčení Přátel prý mohlo všechno dopadnout mnohem hůře, kdyby zavčas nezamával démonu alkoholu a různým opiátům. Chybělo jen takhle málo. A když už jsme u těch závislostí, šokoval neznalé fanoušky i Philip Seymour Hoffman. Vážený herec nedávno v životě mírně škobrtnul, a údajně přičichl k heroinu. V léčebně musel strávit deset dní, před dvěma týdny byl však již propuštěn a momentálně v Evropě pilně natáčí další snímek. Znovu tu máme něco spíše pro dámy. Nicole Kidman se nedávno objevila v porotě na filmovém festivalu v Cannes, kde vzbudila pozdvižení svým pracným účesem. Naší módní policii se podařilo ulovit tyhle fotografie. Tomu říkáme parádní twist! Zajímalo by vás, jaké celebrity v minulosti bojovaly s nadváhou? Není problém! Račte si prosím představit tlustého Supermana Henryho Cavilla, nestárnoucí Jennifer Anniston nebo Russella Branda z Kopaček. Nejde, co? Nyní už ale jásejte nad štěstím Bena Affleca, který si z Brownovy Univerzity odnesl čestný doktorát za umělecký přínos světu. Naprostý souhlas!

Blížíme se ke konci, a tak se třeba trochu zhoupneme na pavučinách s přátelským Spider-Manem ze sousedství. Andrew Garfield si nátačení druhého Spideyho dobrodružství ve Velkém Jablku náležitě užívá, a s ním i spousta malých capartů. Chcete si s Peterem Parkerem zahrát basketbal? Za tohle už by možná ta letenka stála (bonus pro naše čtenáře milovníky psů: ano, ta se zlatým retrívrem je Emma Stone).