Asi není třeba připomínat, že má J. J. Abrams tak plný diář, že se teď nejspíš pár let nevyspí. Jím produkované nebo chystané seriály už ani nemá smysl počítat. S Valve chystá adaptace Half-Lifea a Portalu. A na filmovém poli přebíhá od druhého Star Treku ke sedmým Star Wars. Že už nemůže mít čas vůbec na nic? Velký omyl!

 

Mimo tohle všechno se Abrams ještě stíhá bavit s Carol Serling, vdovou po tvůrci Twilight Zone Rodu Serlingovi. Právě na jeho legendárním seriálu Abrams vyrůstal. A právě jeho 40 let starý scénář The Stop Along The Way hodná proměnit v televizní minisérii, ačkoliv vůbec není jasné, kdy a jak se mu to povede.

O čem to celé bude? To je pochopitelně velké tajemství, máme se ale těšit na příběh plný fantazie a mystiky, který se roztáhne na delší časový úsek. V podstatě si tedy Abrams připisuje do portfolia další nevyzpytatelný projekt, se kterým může jeho produkční firma Bad Robot dobýt televizní obrazovky. Počkáte si, co se z toho vyklube? Nebo už teď víte, že"spolupráci" Abramse se Serlingem nehodláte minout? Vyjádřete se v diskuzi.