Uplynulý, lehce bulvární týden byl na barevné kvákající opeřence poměrně bohatý, takže vyrážíme s foťákem rovnou do akce. Připoutejte se, prosím, bude to házet nejen u tradičního čečenského tanečku Stevena Seagala během jeho nakonec uskutečnitelné diplomatické návštěvy v Rusku!

Hned zkraje tu máme jednu velmi podařenou reklamu: HBO má po prohlášení Scotta Thorsona, kterého si ve výborném Liberace! zahrál Matt Damon, reprízy zajištěné - Scott se totiž nechal slyšet, že v době laškování s Liberacem (Douglas) udržoval šestiletý milostný vztah také s Michaelem Jacksonem. Dost se to zamotává... Přesuneme se raději k novopečeným rodičům, a sice Channingovi a Jenně Dewan-Tatumovým. Právě jim se uprostřed natáčení scífa Jupiter Ascending narodila v Londýně prvorozená dcerka Everly. Takže gratulace! Snad čerstvý potomek sympaťákovi pomůže v boji proti občasným přiznaným depresím. Zajímalo by vás, jak za mořem pokračuje hollywoodský trend nabourávání svateb? Minulý týden se takto s překvapenými novomanželi několikrát vyblejsknul John Travolta v civilu na procházce. Další pořádně rozpálená fotografie pak bude spíše pro pány, navštívíme totiž šestnáctiletou Angelinu Jolie na starší modelingové fotce. Pozor na přítelkyně, manželky a milenky, koukající přes vaše rameno na monitor!

Proč říká Samuel L. Jackson tak často ošklivé slůvko "motherfucker"? Prý jej v dětsví doopravdy odnaučilo koktat! Nick Fury teď svou léčbu hrdě přednesl na lékařském "institutu koktavosti" v USA. Pěkné! Herečku Shannon Guess Richardson možná někteří znáte z miniroliček v Živých mrtvých či z Upířích deníků. Těhotná Shannon čelí až deseti letům ve vězení po machrování s tím, že spolu s manželem zasílají obálky - napuštěné jedovatým ricinem - do oválné pracovny Bílého domu. Ano, je to divné. Kým je přímo posedlý Ethan Hawke? Během nedávného interview se hvězda snímku Před půlnocí prokecla, že nedá dopustit na filmy s Nicolasem Cagem. Máme tě ještě pořád rádi, Ethane! Kdopak se nám to dal v ulicích Montrealu během natáčení X-Men: Days of Future Past znovu dohromady? Řeč je o comicsových modráscích Mystique a Beastovi, tedy Jenn Lawrence a Nicu Houltovi. Držíme palce (a někteří skřípou zuby)! Pamatujete na nepříjemnou léčbu rakoviny krku, kterou si prošel Michael Douglas? Herec pány nedávno varoval před přemírou orálního sexu, dopřávanou partnerkám: i to prý totiž mohlo být příčinou jeho zdravotních komplikací... OK!

Finišová páska se neúprosně blíží, a tak těsně před ní odbočíme třeba k soudu. Na ten se připravuje znechucená Scarlett Johansson, jež v knize s názvem The First Thing We Look At narazila na sebe samotnou. Herečka podala trestní oznámení na francouzské vydavatelství JC Lattes poté, co si usmyslela, že se popis hlavní hrdinky románu až nápadně shoduje s jejími vlastními proporcemi těla a obličejem.