Lovecká sezóna je i nadále v plném proudu, vážení, aneb kachny nepočkají. Tento týden se podíváme na návštevu k maniakovi, který nezdravě adoruje Ryana Goslinga, zateoretizujeme si se Samem Witwickym o paranoie a uděláme z George Clooneyho kyborga. Jde se na věc!

Máte rádi Hry o trůny? A je jedním z vašich nejoblíbenějších charakterů protřelý Tyrion Lannister aka Skřet? Tak to si raději následující věty ani nečtěte: Peter Dinklage se prokecl, že divácká nadšení z šokujícího závěru třetí řady nesdílí. Údajně totiž seriál vůbec nesleduje! Přesunujeme se do Londýna za módou po bok stále krásnější Sandry Bullock. Ta o sobě dává poslední dobou vědět tak často nejpíše proto, abychom se pomalu připravovali na její pravděpodobně životní roli v Cuarónově Gravitaci. Čím vším se dá rozlousknout tvrdý ořech? Gerard Butler nedávno v německé TV show Wetten Das názorně předvedl, že to při troše snahy jde i... zadkem. To tedy vážně musela být prd-[CENSORED]! Chtěli byste vědět něco o čerstvě načapaných slavných párech? Radost v tom případě neuděláme fanouškům Ellen Page, která byla již několikrát spatřena ve společnosti Alexandera Skarsgarda z válečného seriálu Generation Kill. Teď už ale k dalšímu fotu, tentokrát však pořádně smutnému: tento malý chlapec nesl velmi těžce zjištění, že Iron Man není v reálném životě skutečný. Ve vedlejší roli Robert Downey Jr. s pohledem umírajícího štěněte.

Telefonní odposlechy jsou obecně ožehavým tématem. Za mořem se právě řeší špionážní kauza PRISM-NSA, v souvislosti s níž nyní kdosi vyhrabal postarší propagační video se Shiou LaBeoufem, ve kterém herec varuje před realističností snímku Eagle Eye. Jo, mrazí z toho pořádně. Vtipálek George Clooney si z nás před lety vystřelil tvrzením, že má "ocelové kulky" - podstoupil prý zpevňující operaci. A držte se, šílení američtí plastičtí chirurgové se toho časem vážně chytili. Nechal by si je teď prý udělat i Jonah Hill! Je vám občas také dost trapné shledání s bývalým partnerem/kou? V Hollywoodu jsou tato nečekaná setkání na denním pořádku, celebrity musí s podobnými šoky počítat častěji než obyčejní smrtelníci - takhle to po letech sluší Bradley Cooperovi a Jenn Aniston. Po svém se se vzrůstající slávou vyrovnává Amy Adams, hvězda Muže z oceli: "Nechcete se shovávat, ale zároveň nechcete být viděni. Asi se teď trochu před okolím uzavřu, je toho na mě příliš," svěřila se Lois Lane v interview. Chcete vypadat jako Ryan Gosling, aby se na vás ženské lepily? Nicholas Ryan z New Yorku vysolil 5.000 $ za operaci, po které nyní vypadá skoro jako švihácký herec. Pako. Rádi nakupujete? Nejen ekologickou šetřící politiku obchodních řetězců Wal-Mart 7. června veřejně ocenily celebrity Tom Cruise či adamantiový Hugh Jackman. A u nás pořád nic.

Pamatujete si ještě na roztomilého prcka Darth Vadera ze starší povedené reklamy na Volkswagen? Malý šikula před měsíci podstoupil operaci srdce a ještě stále nemá úplně vyhráno, což mu ale nebrání v tom, vybírat na charitu nebo obcházet s rodinou posmutnělé nemocniční pooperační pokoje, kde rozdává dětem ve známé masce radost. Palec nahoru.