Ve větší než obvyklé míře si tentokrát prohlédneme několik šmakózních fotek načapaných celebrit, či znovu zavítáme na stanici módní policie. Nejprve se však i vy račte pozastavit nad chováním drsňačky Rihanny z Bitevní lodi, kterak mlátí rozvášněné fanoušky na koncertě mikrofonem do obličeje. Určitě to byl jeden z přeživších plechových emzáků!

O tom, že se pravděpodobně vyzná v peněžních tocích, všechny nedávno přesvědčil Tom Hanks. Jedna z nejznámějších hereckých hvězd si před pětadvaceti lety v Los Angeles pořídila dům za 1.9 milionu dolarů, nyní za něj ovšem Tomík požaduje téměř třikrát tolik. Půjde něco na charitu? Těžko říct, každopádně mít doma poličku s Oscary se asi vyplácí. Pánové, připraveni na závistivý pohled roku? Rozhodně nejste. Takhle totiž vypadala nová přítelkyně dvaapadesátiletého Eddie Murphyho během jejich společné dovolené na Hawaii. No, když už jsme nyní nakousli první foto s vnadnými ženami, je na čase odškrtnout si další kočku ze seznamu. Jennifer Connelly seznámila po velmi dlouhé době své kadeře s nůžkami. Poznali byste ji? Teď už ale dva bonbónky v podobě hvězdných ratolestí: Damonovo dítko tady, McConaugheyho prcci zde. Bývalou dětskou star Gaby Hoffmann asi moc lidí nezná, na jméno Mela Gibsona ale slyší všichni. Zmíněná slečna se v televizním interview rozpovídala o tom, jak na ni kdysi Gibson na place Muže bez tváře nezdravě křičel. Donutil ji prý i "řvát jako mimino". Tak jak to nakonec bylo, kdo tady neumí hrát?

Že měl Michael Jackson neotřelý smysl pro humor, potvrdil v rozhovoru pro The Sun Russell Crowe aka Jor-El. Popová hvězda prý herci kdysi dávno zavolala, imitujíc hlas Darth Vadera: "Pohotovost! Opusťte prosím neprodleně prostor budovy!" Než začal tatík Muže z oceli panikařit, ozvalo se naštěstí: "Klídek, Russelle, dělám si srandu, tady Michael. Jak se máš?" O žádných nadávkách nepadlo ani slovo. Pamatujete na správňáckou babičku Jamese Franca a její názor na 127 hodin? Teď se Francův prarodič přichomýtl k internetu. A Twitter je denně plný desítek hlášek! Inu, stáří je matka moudrosti. O nebývalých sexuálních praktikách se pro Elle rozpovídal Armie Hammer. Kdo? Přeci hrdina z Osamělého střelce! Ten svého času chodil s dívkou, která milovala jizvy. Během postelových radovánek jednoduše ráda vytáhla kudlu a... O pouhých sedm měsíců později se s ní herec rozešel. Stýská se vám po nádherné Natalii Portman? Takhle to Natálce slušelo na charitativní akci jejího manžela. Náhlý odchod charismatického Jamese Gandolfiniho zasáhl mnoho z nás. John Travolta naneštěstí moc dobře ví, jaké to je, přijít o rodinné blízké. A tak přislíbil pozůstalým pomoc: "Mým cílem nyní je, postarat se, aby byli pokud možno v pořádku." Respekt, chlape.

Finišovou pásku dnes výjimečně přetrhneme v poněkud smutnějším rozpoložení: Nick Stahl má po svém záhadném několikadenním zmizení z minulého roku na kontě další průser. Jak snadno se lze za mořem rozloučit s kariérou hollywoodského frajera? Exterminátoří chráněnec byl svým kamarádem nedobrovolně odvezen do psychiatrické léčebny v L.A. Někomu ruply nervy? Zase drogy? Dunno.