Po hodně dlouhé odmlce se opět vracíme s těmi nejzajímavějšími fotkami z Twitteru. Až nezvykle dlouho bylo na známé sociální síti sucho a celebrity si fotily akorát tak svoje domácí mazlíčky nebo to, co měly k snídani. Nechtěli jsme vás trápit, a tak jsme čekali, až konečně zamíří objektivy svých mobilních telefonů na něco míň chlupatého.

Mezi herečkami seriálu Dexter se zřejmě šíří nový koníček, kterému už propadli Jennifer Carpenter a Yvonne Strahovski. Ta si navíc přizvala svoji kamarádku z Chucka Sarah Lancaster (Ellie). Paddleboarding je v kurzu.

Mnohým seriálovým celebritám skončila sezóna a užívají si zaslouženého volna. Každý na to jde jinak Lyndsy Fonseca si konečně dala pauzu od focení svého psíka a vyrazila na kolo. Bude to chtít ještě trochu trénovat, aby netahala jazyk na vestě. Cobie Smulders si s cvičením hlavu neláme, má jinou metodu, jak si udržet štíhlou postavu. Jí, co chce, ale v miniaturním porcích. Tady se zvěčnila s minicupcakem.

Různé cony jsou příležitostí, při které můžete své oblíbence nejen spatřit naživo, ale třeba se s nimi i vyfotit a udělat si tak hezkou památku do svého fotoalba. Samozřejmě za předpokladu, že se poblíž nevyskytuje Norman Reedus.

Rakovina je svině, své o tom ví i maminka Stephena Amella, která s ní bojovala a tento boj vyhrála. Společně tak ukázali, co si o téhle zákeřné nemoci myslí. na svou maminku nezapomíná ani Neil Patrick Harris, obzvláště pak na den matek.

Kaley Cuoco má určitě také ráda své rodiče, i když tady se neraduje z nové barbíny, kterou jí koupili. Takhle se rozzářila kvůli zprávě, že se na chodníku slávy objeví hvězda s jejím jménem. Gratulujeme. Stana Katic se třeba taky někdy dočká, prozatím však nezbývá než vzpomínat na zábavné momenty z natáčení Castlea. Nathan Fillion se ale moc nebavil.

Vzpomínali i herci ze seriálu Scrubs. Zach Braff a jeho přátelé si touhle fotkou připomněli halloweenskou party z dob, kdy navlékali nemocniční mundůry.