Zajímá vás, koho všeho vybral časopis Forbes do úctyhodné stovky nejmocnějších celebrit? Takže namátkou: týkat by se nás mohl Steven Spielberg na 3. místě, Jackmanův Wolvie na 11.tém, Iron Man Downey Jr. na dvacáté pozici nebo třeba Mark Wahlberg na 28. příčce. Je jich docela hafo. Dokonce i tvůrce filmových Avengers, Joss Whedon, se umístil na těsném 99. místě. Gratulujeme! 

Pokračujeme docela zásadní novinkou, tedy minimálně pro občany USA. Za mořem totiž nejvyšší soud "konečně" rozhodl o tom, že je federální zákaz manželství osob stejného pohlaví protiústavní. To spustilo nejen mezi hollywoodskými persónami v čele s Neilem Patrickem Harrisem lavinu nadšených tweetů, vzít se teď ale díky tomu konečně mohou také Kristen Bell s Daxem Shepardem - kteří se vlastním svazkem údajně nechtěli zvýhodňovat před svými homosexuálními kamarády. Uf. Nevíte, jak pojmenovat svého čerstvého holčičího potomka? Od roku 2011 žije na území Spojených států přes 146 dětí se jménem Khaleesi. Jo, fantasy vládne světu! Jak udělat fajn reklamu svému novému snímku White House Down v kinech bezesporu ví Channing Tatum. Během procházky po ulicích Washingtonu D.C. se pokusil nenápadně proplížit do samotného Bílého Domu. A už to visí na Facebooku. Manželce Muže v černém - Jadě Pinkett Smith - je jedenačtyřicet let, stále ale vypadá dost dobře, co myslíte? Fotečka z pláže byla pořízena na Hawaii, kde jinde. Věděli jste, že byl téměř George Clooney úspěšným baseballistou? Wow.

Lekli jste se drsného typana na poslední z trojice fotek výše? Není to nikdo jiný než čím dál populárnější Damian Lewis aka agent Brody, momentka byla pořízena behem natáčení jeho nového filmu The Silent Storm... tak snad to stihne narůst do té třetí řady Homelandu! A zase ten Tatum, dámy! Jak ochránit své novorozeně před paparazzi? Prostě jej doma sami vyblejskněte a hoďte na net! Tomu říkám protřelý plán. Další celebrita, další rozkošné mimčo: takhle to sluší Sarah Michelle Gellar a jejímu synátorovi. Freddie Prinze Jr. má doma poklady! A říkáte, že jsme tu dlouho neměli čerstvě sezdané hollywoodské páry? Pokochojte se tedy prostředním obrázkem výše, na němž se k sobě mají George Lucas a Mellody Hobson. Ke svatbě jim to po seznámení trvalo celých sedm let - nechť je provází síla! Následuje menší špás s Benedictem Cumberbatchem: mimo jiné jsme zjistili, že se jeho fanoušci označují za "cumberbitches", umí bravurně zpívat a kreslit, brečel na premiéře druhého Star Treku v Londýně, a jednou jej dokonce unesli v Jižní Africe!

Na závěr se trochu nebezpečně zabavíme s Johnny Deppem. V novém snímku možná nejlépe placeného šviháka na Zemi, Osamělém jezdci, se údajně dočkáme i několika scén s pouštními škorpióny. Když se Depp na place seznamoval s jejich chovateli, uviděl jednoho z nich, kterak si dává roztomilé zviřátko do úst. A tak jej nenapadlo nic jiného, než si to také vyzkoušet - hercův agent prý na místě omdlel. Nedivíme se mu.