Electronic Entertainment Expo (E3) není přímo conem, alespoň ne takovým, jaké jsme si tu v předchozích dílech představovali. Je to spíše veletrh nových technologií a her, čemuž odpovídají i cosplaye, kterým na podobných akcích dominují profesionálové a jedinci placení vystavujícími firmami. 11. - 13. června tomu nebylo jinak, ale i přesto se urodilo pár zajímavých kousků, které stojí za to si prohlédnout.

Začneme těmi největšími drsňáky, kteří se na E3 objevili. Halou se procházel a fotit e nechal Kratos z populární série God of War. Méně nadšení ze svého působení na veletrhu ukazoval Gabriel „Dracula“ Belmont z Castlevanie.

Jestli jste někdy přemýšleli, s kým by se mohla dát Lara Croft dohromady a kromě Indiany Jonese váš už žádná jména nenapadala, ještě jedno bychom tu pro vás měli: Nathan Drahe z Uncharted. není to roztomilý páreček? Neméně roztomilá dvojka je Ash a Pikachu. Vypadat ten otravný Pokémon takhle, tak ty nesmysly snad začnu sbírat taky.

Hráči Planetside 2 však ví, že dva jsou málo a daleko větší srandu si užijete ve třech.

Podobně na to šly hostesky, které dělaly společnost tankistovi propagující onlineovku World of Tanks. Kdo ovšem na počty nehledí, jsou zombíci ze Zombies and Plants.

Na co by si však měli dávat pozor, je tenhle luxusní demon hunter z Diabla III. Naopak jako naprosto neškodný se prezentoval Sackboy z Little Big Planet.

I když se podobným veletrhům vyhýbají, řekněme, tradiční celebrity, sem tam se nějaká objeví a vyfotí se s fanoušky a s hosteskami. Na E3 se přišla podívat tahle zrzavá příšera.

Jedním z nejvíce obdivovaných kostýmem byl tenhle cosplay Bayonette.

A co by to bylo za cosplay galerii, kdyby se tu neobjevila Jessica Nigri, která vystřídala hned dva kostýmy.

Jak už to tak na veletrzích bývá, u každého stánku postává nějaká ta sličná hosteska ochotná se s vámi vyfotit nebo vám prostě zapózovat. A že jich na E3 bylo.

P.S.