Bylo jen otázkou času, kdy k tomu dojde: minulý týden se světovým paparazziům podařilo vyblejsknout tolik fotek, že si zcela výjimečně uděláme menší fotografický speciál - pro dnešek žádné linkování. Stejně se všichni válí někde u vody s iPhonem, a nikomu se moc nechce číst předlouhé odstavce a zbytečně klikat... takže to vlastně děláme pro vaše dobro.

Tom Cruise pění, a má k tomu sakra dobrý důvod. S ocelovým boxerem v jedné a nabitým samopalem ve druhé ruce už nejspíš dávno nahání ošklivého novináře, který nazval jeho dcerku Suri "spratkem". Přitom se jen s mámou Katie Holmes obě snažily protlačit otravným davem do auta! Zatímco všichni řeší vdavky Halle Berry (zííív!), my se raději podíváme na nedávno uzavřený sňatek Elishy Cuthbert s Dionem Phaneufem. O čtyři roky mladší kapitán hokejových Toronto Maple Leafs si umí vybrat, co říkáte? Kolik ten den ztratila Elisha fanoušků, se přísně tají.

Přišli jste nedávno čirou náhodou ke slušnému balíku peněz, a nevíte co s nimi? Brnkněte Kevinu Costnerovi. Ten se totiž rozhodl prodat svých tisíc akrů v Severní Dakotě u městečka Deadwood, blízko legendárních Black Hills. Taky na vás úplně dýchla ta westernová atmosféra? Natáčel se tu i Tanec s vlky, tak hurá do toho - jako by snad těch 14 milionů bylo nějakým problémem! No, vracíme se zpátky na zem. Na dalších dvou snímcích nejdřív omrkneme americkou krásku z Prciček Menu Suvari a jejího tatérského přítele. Proč vypadají, jako by právě vypadli z chládku? Druhá fotka představuje stále stejně sexy Sofiu Vergaru z Modern Family: sluší jí to i ve spandexu!

S šokující zpovědí vyrukovala během interview pro W Magazine Jennifer Lopez. Příležitostná herečka přiznala, že se v počátcích své kariéry tak ošklivě pohádala s matkou, až se z ní nakonec stala bezdomovkyně. Několik měsíců přespávala JLo na pohovce v tanečním studiu, než si našla práci v Evropě. A co herecké začátky Roberta Downeyho Jr.? Iron Man se v osmdesátkách častokrát mihl v Saturday Night Live, peckovou fotku níže se teď podařilo vyhrabat asi nějakému vtipálkovi ze starého štábu.

Politováníhodný osud dcery Pierce Brosnana, Charlotte, zasáhl celý hollywoodský svět. Rakovina je hrozná věc a vědci by s ní konečně měli jednou provždy zatočit. Pierce se bude ze ztráty potomka nejspíše ještě dlouho vzpamatovávat, teď si ale udělal čas na jedno smělé prohlášení. V něm vysvětluje, jak v posledních letech rychle a ochotně kýval na nabídky podprůměrných rolí v mnoha filmech a seriálech, aby měla rodina na nákladnou léčbu... Je to borec. A honem zase o něco veseleji: níže se prosím jako první podívejte na Bradley Coopera a jeho kámoše Gerarda Butlera aka diváky na wimbledonském matchi, další foto pak opět s hrdinou trilogie kocovinových Pařeb a na stejném místě, tentokrát ovšem s přítelkyní-britskou modelkou Suki Waterhouse. Proč sakra vypadá jako chlap?

Další fajn momentka: jde na ní snad o scénu z natáčení jejich nového společného snímku The Double, anebo spolu doopravdy Jesse Eisenberg a Mia Wasikowska něco tajně kuchtí?  Spekulacím zdar.

Na konci nám opět nezbyde, než navštívit další rozdováděnou mamču. Herečka Ariel Winter (Alex Dunphy z Takové moderní rodinky) podle všeho neměla a nemá úplně růžové dětství: její maminka před sedmi měsíci přišla o opatrovnictví kvůli obvinění z fyzického a psychického zneužívání, před týdnem se však před soudcem nečekaně odvolala. Proces tak bude pokračovat, my držíme Alex palce!

Kroťte se, panstvo, je jí teprve patnáct. Za týden na viděnou!