Přesně tak. Jak je z podtitulku zřejmé, dnes si po nějaké době znovu prohlédneme nejkrásnější celebrity světa. To ale pochopitelně není vše! Navštívíme také zestárlou Umu Thurman, svlíkneme pár hollywoodských koček, a stavíme se i na pravděpodobně nejsledovanější svatbě roku. Teď už ale pár slov o resurekci Akt X . Gillian Anderson a David Duchovny se totiž zčuchli na letošním comic-conu, a kromě srandovních průpovídek o sexu došlo i na pár slov o televizním pokračování právě slavného seriálu. Na ten sice hvězdy svorně říkají ne, třetí film prý ale časem určitě bude.

A dostáváme se k prvnímu zajímavému žebříčku z dnešních celkem tří: v něm nám časopis Forbes poodhalí, kdo že je to momentálně v Hollywoodu za největšího pracháče. Nejlépe placenými herci jsou na prvních třech místech Robert Downey Jr., Channing Tatum a Hugh Jackman. V těsném závěsu za nimi účinkují třebas Wahlberg, The Rock nebo DiCaprio... Pěkné změny! Jak velké pozdvižení dokáží vyvolat oplácené potutelné úsměvy? Během prezidentské kampaně pro Obamu se k sobě na fotkách až moc měli George Clooney s Evou Longoriou - a bulvární tisk z nich přes noc hned udělal pár. Oba herci střelhbitě tweetovali, že tomu tak není: "Jsme kámoši už roky!" Tak jo, no. Na kolik vyjde jeden zcela obyčejný barák řadového seriálového herce? Takovouhle parádu si za 1,7 milionu dolarů pořídil Ryan Hurst aka Opie ze Sons of Anarchy. Ujde to. A na řadu přichází další z žebříčků. Zajímalo vás někdy, jak by to dopadlo, kdyby někdo konečně sesumíroval všechny ty nekonečné pozice nejkrásnějších celebrit ze článků hned několika světových plátků za rok? Fajn. Na prvním místě: Jenn Lawrence, na druhém Mila Kunis. Bronz okupuje Rihanna, bramboru drží Kate Upton!

Poslední promo obrázek ze Sin City je pochopitelně s tunou photoshopového make-upu. Pokud byste se teď ale chtěli podívat, jak to Jessice Alba "sluší" bez něj, račte klikat sem a potom ještě tady. Emilia Clarke to není, pořád ale hodně dobrý, ne? Zabil někdy někoho Bryan Cranston? Zatím ne, prý k tomu ale neměl kolem r. 1982 s jednou obzvláště dotěrnou přítelkyní daleko: "Představoval jsem si, jak s její kadeřavou hlavou mlátím o cihlovou zeď v mém bytě, dokud neuvidím cákance od mozkomíšního moku. Pak jsem radši zavolal poldy, ti naši hádku zklidnili." Wow. Jste fanoušky Umy Thurman? Co říkáte na tuhle plaveckou fotečku s ní z rodinné dovolené v Sain-Tropez? Teď rána pro všechny geeky, tajně zamilované do Amber Head: fámy potvrzeny, ženština vážně oficiálně randí s Deppem! Oba totiž byli společně s dětmi Jacka Sparrowa vyfoceni na tokyjském letišti, takže to tak asi vážně musí být! Auč. Fanfáry znějí, dáme si onu poslední mini-topku. Téma: hanbaté focení. Nejvíce peněz za svléknutí v minulosti odmítla Jenn Aniston (4 miliony doláčů), nejvíce naopak kasírovala hvězdná mariňačka Denise Richards (2 miliony). Google mlčí, obrázky nikde!

Že už od prvního odstavce netrpělivě vyhlížíte onu svatbu roku? Tak tedy dost napínání: své ano si po zásnubách v Africe řekli moderátor Jimmy Kimmel a spoluscénáristka Jimmy Kimmel Live Molly McNearney. Takhle jim to na obřadu slušelo (kvalitu snímku omlouvá focení přes živý plot z růží!), zakousnout se do dortu novomanželů přišli mimo jiné Matt Damon, Ben Affleck, J.J.Abrams, Jennifer Aniston, Kristen Bell nebo třeba John Krasinski. Cool slezina, ne?