Pokud byste v životě měli navštívit pouze jeden jediný con, nejspíš by to byl ten v San Diegu. Letošní Comic-Con probíhající od 18. - 21. července 2013 je přehlídkou všech možných filmů, seriálů a především také komiksů. S herci a tvůrci si tu můžete pokecat na panelech, vyfotit se s nimi a koupit si tunu blbůstek, bez kterých prostě nemůžete žít. Nedílnou součástí každého conu jsou cosplaye a pro Comic-Con to platí tuplovaně. 

Boba Pasák a Gangsta Vader by se v klidu mohli obklopit luxusními slečnami, bylo jich tam opravdu hodně.

Pokud by se zatoulali do jiného universa, mohli by klidně přibrat i tuhle kočičku.

Cosplay kvete v každém věku, důkazem budiž tito pánové.

Carl Fredricksen se na Comic-Conu mohl setkat se svým filmovým parťákem Russelem. Svůj cosplay má už i Super... Muž z oceli Henryho Cavilla. A není nijak složitý, stačí se na nějakou dobu zavřít do posilovny.

O něco náročnější práci máte, pokud se vám líbí Iron Man. A jestli si to chcete udělat ještě o kousek těžší, můžete to splácat dohromady s Batmanem a Deadpoolem.

Batman s Jokerem je už taková tradiční a nerozlučná dvojka a setkat jste se s ní mohli i v San Diegu. Poněkud méně obvyklý pár tvoří Scorpius z Farscape a Ilidan z World of Warcraft.

Na jednom z největších conů se kromě těch profláknutých cosplayů objeví i ty méně frekventované, na které tak často nenarazíte.

Trochu steampunku nikdy neublíží.

Že by si Doctor Who našel nového pomocníka? Co na to Han Solo a sexy Chewie?

Na konec dva nejlepší cosplaye: Darth Elvis a Wonder Dog.