Zatímco budou všichni nejspíš až do Vánoc řešit nový přírůstek do britské královské rodiny (jo, taky už nám z toho v redakci hrabe), my necháme obletovaného prcka u ledu. Místo toho raději skákneme na plac Želvích ninjů, navštívíme známou MTV star ve vězení, a prozradíme vám, z koho se na Comic Conu Jenn Lawrence skoro počurala radostí.

Hned zkraje se ale vplížíme na jeden hollywoodský svatební obřad. Na něm si v NYC své ano řekli hvězda čím dál populárnější Modern Family, Jesse Tyler Ferguson, a jeho dlouhodobá láska - Justin Mikita. Jen pro info: ne, taky jsem to netušil. Seriál mám ale odteď kupodivu ještě radši. Proto je v něm Jesse tak dobrej! Startuje první nálož fotek: říkáte, že Avril Lavigne není herečka? Smůla, IMDb by totiž nesouhlasilo. Každopádně takhle bude rebelka vypadat v jejím novém klipu. Taky chci hned do armády. Z posledního obrázku se z monitoru usmívá milovaná Mystique. Na největší akci pro fandy comicsů jí to slušelo, nemyslíte?

Tima Allena nevynecháme, nebojte. Stále ještě dost oblíbený komik šokoval útlocitnou Ameriku během nedávného rozhovoru s černošským reportérem, během něhož používal místo označení "afro-američan" v dobré náladě slůvko "nigga". A místo neškodného vtípku je hned na světě skandál (snad mě teďka nezavřou)! Skládá se vaše výplata ze sedmiciferného čísla? Výborně! V tom případě byste si nakonec možná mohli dovolit odkoupit nemovitost po Richardu Gereovi, který ji před týdnem nabídnul za nicotných 65 milionů dolarů k prodeji. Pěkný zámeček!

Žije ještě vůbec kdysi dětská hvězdička Dakota Fanning? To si pište, a momentálně mimo jiné randí o sto šest. Její drahá polovička sice vypadá jako Ryan Gosling, ale není to on. Pořádně dlouho nebylo slyšet o Nicolasu Cageovi. Herec teď o sobě dal vědět prohlášením, že zbožňuje jeho starší film Rituál. Jo, to je ona šílenost se skotačícím medvědem a naštvanými včelami. Proč Cage právě tyhle scény žere? Díky nim je prý YouTube hnedle veselejším místem! Skončilo už pro Emmu Stone natáčení druhého Amazing Spider-Mana? Pravděpodobně ano - herečka se totiž zpátky obarvila na zrzku. Nice!

A pospícháme do chládku. Ve vazbě skončila hvězda taškařic s názvem Jackass, šílenec Bam Margera. Přestupek: zničené auto, zapůjčené před rokem na Islandu. Natáčeli tam snad hoši nový film? Teď šmahem: na další trojici fotek popatřete na Megan Fox aka reportérku April z chystaných TMNT, sportovně oděnou Scarlett Johansson na letišti LAX a (zase) těhotnou Kate Winslet na nákupech. Kde je Rose z Titanicu?

Tak z koho byla na Comic Conu paf ta Jennifer Lawrence? Malý geekovský šok jí zde přivodilo setkání s Jeffem Bridgesem. Dlouholetá fanynka Lebowskiho byla během rozhovoru se starší hvězdou prostě k sežrání! Takhle se plní sny. Do rozpaků dále přivedl Aarona Paula z Breaking Bad vtipálek Jey Leno. Ve své The Tonight Show totiž divákům pustil krátký shot s mladičkým Jessem z epizody Beverly Hills 902 10. Šok!

Dnes se rozloučíme s fotografickým úlovkem možná nejkrásnější španělské těhule v doprovodu jistého nejsympatičtějšího evropského šviháka. O něco výše je tak momentka Penélope Cruz s jejím mužem Javierem Bardemem, pořízená v Madridu během hudebního festivalu. Za týden zdar!