Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé.


SocialniPripad
30.07.2013 12:17:25
on-line

Zrovna pátý díl mi v poslední sezóně Dextera přišel zatím nejlepší, když budu přehlížet, že " nikdo z policajtů neřeší takové maličkosti auto pod vodou", nebo "Podivný klimax jak z béčkového akčňáku". (obě mě taky docela zamrzelo) Přišlo mi, že se konečně v pátém díle něco děje, že díl drží pohromadě, že mě žádná z postav neštve, že mě příběh začíná zajímat. Doufám, že Dexter dodýchá svou poslední sezónu s hlavou vztyčenou i když to zatím nic moc nenaznačuje.

Moranius
30.07.2013 11:37:42
on-line

Já si nemyslím, že je tam zas tolik nelogičností a oslích můstků. Minimálně ty v recenzi vypíchnuté: Vogel nepovažuje za první krok k usmíření sebevraždu (to tam nazvala hard-bottom), ale to, že Debra Dextera vylovila. A díl začal sezením u Vogel, takže se dá předpokládat, že od konce posledního dílu uplynulo pár dní (asi nevylezli z vody a rovnou si nezašli na terapii), během kterých se vyřešilo auto v rybníku.

K vedlejším liniím,

spoilerta s Quinnem má našlápnuto k tomu být ta nejhlavněší linie za celou dobu seriálu. Masuka je samozřejmě vata, ale je to seriál, ten si vatu dovolit může.Celkově je to takové uvolněnější a bez nějakého epického záporáka (pořád doufám, že Vogel skončí na stole :) ), ale je logické, že se to soustředí víc na vztahy a směřuje to k rozloučení se s postavou.

Roman89
30.07.2013 06:44:54
on-line

na ten epický kill sa nejako zabudlo :) podla mňa skvelá časť

spoock
30.07.2013 06:28:55
on-line

On Dexter je vůbec v každé sérii má prvních pět epizod takových rozvláčných, od příště si už slibuju víc, hlavně, ať mě nezklame finále a budu happy.

© Copyright 2000 – 2018 Všechna práva vyhrazena.