Kdo chce psa bíti, hůl si vždycky najde. O tom by mohla vyprávět Kristen Stewart, která po rozchodu se svým upířím protějškem už asi vážně neví, co by, a pro změnu začla urážet novináře (čti paparazzi): "Nezasloužíte si dejchat stejnej vzduch, jako já!" Drsná slova. Vám by ale z té věčné sledovačky nehráblo? Přesuňme se raději k další hollywoodské kočce.

Tou není nikdo krásnější než poslední dobou donekonečna promílaná Amber Heard. Blonďatý anděl - motající Johnny Deppovi hlavu od natáčení Rumového deníku - se nechal slyšet, že opravdu, ale opravdu miluje své soukromí. No prostě důsledný konec foťákům a otravným lovcům kachen, načež začal Jack Sparrow velkohubě hlásat konec své kariéry: "Filmy už ne. Chci zkusit něco tiššího." Ta žena má vliv, vážení! Uvidíme.

Nyní jedna zábavná story z amerického soudního systému. Sandra Bullock se před časem rozhodla, že podá žalobu proti firmě ToyWatch USA, která za vidinou zvýšeného prodeje svých hodinek použila právě podobiznu slavné herečky. Už nějaký ten pátek je ale nyní ticho po pěšině, takže se karta obrátila: ToyWatch USA dnes žaluje Sandru, protože celý proces zdržuje kvůli shromažďování informací, a chce si prý jen nahrabat peníze. Inu, těžko soudit! Doslova.

Mučte si mě a dělejte kyselé obličeje, ale já jednoduše musím: kufříky z fotografie výše jsou všechny do jednoho Paris Hilton. Chodící reklama na vtipy o blondýnách se takhle nabalená vypravila na dovolenou na Ibizu. Jejího hotelového taxikáře zavazadla potom tak iritovala, že je hromadně vyblejsknul a se znechuceným komentářem hodil na net. Divíte se? Na další dvojici fotek se směje maličká Little Miss Sunshine v kůži Abigail Breslin, která nám za sedm let pěkně vyrostla, vedle ní pak přímo zázračně zhubnuvší Jason "přestal jsem jíst pizzu o půlnoci" Segel

Ano, máme tu dnes i jednu "klikací" fotku, a ano, značná část čtenářů z ní nejspíš bude pořádně naměkko. Takhle se do objektivů rozesmáli Neil Patrick Harris se svým partnerem a dvěma rozkošnými dětmi na premiéře druhých Šmoulů... Jamie Lee Curtis o sobě poslední dobou zrovna nedává moc často vědět, pokud tedy nepočítáte štěky v pár seriálech nebo role v pochybných snímcích. Ukázalo se nicméně, jak obětavou má Arnieho filmová ex-manželka kámošku: po menší autonehodě v kalifornských Benátkách jí na pomoc ihned ochotně přispěchala Jodie Foster - Jamie k tomu "stačil" krátký telefonát s roztřeseným hlasem z šoku. Nic pěkného!

Moc dobře víme, že Hugh Jackman není žádné ořezávátko. Na kolik kaskadérských kousků si Logan během natáčení X-Menů troufne osobně sice nevíme, jedno je ale jisté. Ty svaly, to není žádné CGI, panstvo. Tohle je maso, žádné zbabělé polygony! Jasně, většina z vás už to stejně dávno ví - netvrďte mi ale (hlavně dámy), že bez mrknutí oka pohrdnete novou fotkou z hercovy tělocvičny. A dáme si striptýz. Kiefer Sutherland natáčí s Demi Moore v Calgary western Forsaken, večer pak občas herecký ansámbl rád zavítá do místního baru. A právě tady se jednou Jack Bauer nechával fotit s fanoušky, načež se zcela spontánně rozhodl, vysvléct si trikot a začít na parketě polonahý trsat na oblíbenou píseň. Alkohol = metla lidstva?

A končíme další hrůzostrašnou historkou ze šuplíku o legendárních dietních průšvizích Gwyneth Paltrow. Herečka, jejíž marvelovské alter ego má kolem prstu omotané plecháče Iron Mana, kolem svých dvaceti let vyzkoušela pověstné "džusíkové hubnutí". Z limonádové diety prý Pepper následně deset dní trpěla halucinacemi! Vyzkouším, a dám vědět.