No stoprocentně jste nikdo z vás nevěděli, že je Eva Longoria neskutečná šťabajzna. Takže sem pro jistotu hned na začátek dnešního odlehčeného čtení přiletěla jedna extrémně sexy fotka, na které jsou bývalá zoufalá manželka a její nový přítel Ernesto Arguello vyblejsknuti dotěrnými paparazzi na dovolené ve Španělsku. Já se chci taky jít opalovat!

Dovču si evidentně užívá i seriálový průserář Charlie Sheen, kterého na Hawaii přistihli ve společnosti minimálně tří modelek, svlečených do půli těla. Fotografii naneštěstí nemůžeme zveřejnit ze dvou důvodů: jednoduše je pro naše citlivé čtenáře až moc hanbatá, a zadruhé si přes ni drzá internetová konkurence připlácla logo jejich stránky. Musíte nám holt věřit. Už jste očima na parádním shotu níže? Je to pták? Je to letadlo? Je to... Leonardo DiCaprio! Osobně jsem podobnou létající vychytávku jaktěživ neviděl, a těžko říct, jestli si takto Leo užívá hollywoodských peněz, nebo zdalipak se jedná o natáčení nějaké peckové sci-fi. A máme tu po nějaké době další škatulky, tentokrát o ateistických celebritách. Z nich se svým názorem kromě Brangelinina nebo Daniela Radcliffea jednoznačně vyčnívá ten Javiera Bardema: "Nevěřím v Boha. Věřím v Al Pacina."

Není tomu tak dávno, co byl Russell Brand označován za komediálního miláčka Ameriky. Jeho blbnutí v Kopačkách nebo cáklém Dostaň ho tam mělo grády, tenhle chlap umí lidi pobavit. Nebo spíš uměl. V jednom z aktuálních interview si totiž kudrnatá star dovolila v rádoby fórku urazit sexuální výkonnost jeho bývalé ženy, Katy Perry, a to se prostě nedělá. Karma -100, takhle vás přes noc začnou fanoušci nenávidět jedna dvě. Kdopak nás to dnes přišel navštívit bez make-upu? Jenn Aniston je ve zdejším výplachu už pomalu jako doma, takže ji tady máte znovu. Čtyřiačtyřicetileté hvězdě Millerových na tripu to sluší i bez tuny chemikálií na obličeji!

Ano, Penélope Cruz už před nějakým tím pátkem porodila, a ano, dítko je v naprostém pořádku. Jestli se dá Luna - jak sympatičtí rodiče dcerku krásně pojmenovali - také na herectví, zatím nevíme, ale je to pravděpodobné. Smutná zpráva se naopak objevila v souvislosti se stále ještě bolestivým úmrtím Jamese Gandolfiniho. Jakýsi sobecký idiot totiž zesnulému herci krátce po jeho smrti odcizil rolexky přímo z inkriminovaného hotelového pokoje v Římě. Hyenismus hadr. Dámy, kupujete si módní magazíny? Zooey Deschanel se v novém čísle Marie Claire rozpovídala o svých těžkostech na střední škole, kde údajně byla za velkého outsidera: "Pamatuji si jen, jak jsem si při cestě ke školní skříňce stírala plivance z tváře..." Hned volám Peteru Parkerovi.

Za mořem si vyloženě užívají skandálů z červených koberců. Níže teď můžete okomentovat propagandistickou fotografii Amandy Seyfried na premiéře ke snímku Lovelace: Pravdivá zpověď královny porna, kde (dle slov zahraničního bulváru) herečce ze šatů vyskočilo "celé prso"! Já teda... ehm... nic nevidím. Vy jo? A pro změnu si představíme další těhuli na procházce po New Yorku, tentokrát ženu Aleca Baldwina, Hilarii.  Absolutně jsem netušil, že - a kde? - béčkový herec v minulosti schrastil takovou kost. Tak hlavně to zdravíčko.

 

Nyní se prostě musím podělit o jednu část rozhovoru s blonďatou Tarou Reid, který souvisel s jejím zatím posledním "filmem" Sharknado... "A tak jsem si vyhledala žraloky na internetu, a vidím Žraloka obrovského (v angličtině whale shark, pozn. redakce). A říkám si: takže spolu jako žralok a velryba měli sex? Jak k tomu jéminánku došlo?" Inu, vskutku neotřelý smysl pro humor, že? Doufejme! Kojení na veřejnosti: v Evropě poměrně přirozená věc, amíci ale zase šílí. Proč? Sličná Selma Blair z Hellboye (a Vřískotu) si zde totiž dovolila nakrmit svého dvouletého syna přímo uprostřed nákupního střediska. To je ale drzost.

Říkejte si o Potu a krvi Michaela Baye co chcete, sranda to ale každopádně je. Tušili jste, že je Mark Wahlberg alergický na vyslovování uměleckého pseudonymu jeho ex-hudebního alter ega? No vážně, zkuste si prý v jeho blízkosti pípnout "Marky Mark", a hned máte jednu mezi očima. Uf. Ale je s ním i prča, žádný strach. Mark se nedávno vyfotil s jednou z fanynek, ta jej však poté na facebookovské nástěnce označila za Matta Damona. Co na to herec? "Těsně vedle :)!"