Bez zbytečných okolků do světa kachen a hvězdných obrázků... teď. Těžko se mi to vysvětluje, dnes ale kupodivu vynecháme Jenn Aniston. Vrhneme se raději na první foto z Vogue, na kterém pózuje její jmenovkyně Lawrence. V rozhovoru s ní se zde mimo jiné dozvíte, proč jí to opět nevyšlo (opravdu?) s Nicholasem Houltem aka Beastem: tentokrát prý nejen kvůli mokrým utěrkám na kuchyňské lince - to je bordel!

 

Snili jste někdy o tom, že vstoupíte do filmové branže? A nechali by jste si své pravé jméno, nebo vám připadá nudné? Ashtonu Kutcherovi se to jeho nejspíše moc nelíbilo, v dětství na něj totiž rodiče volali "Chrisi". Když začal v devatenácti seriózněji hrát, změnil si jej na aktuální podobu. Nebo je to schizofrenie. Ani se nenamáhejte poznat typana na další fotce. Do redakce k nám dorazila z natáčení scífa sourozenců Wachowských, Jupiter Ascending, a je na ní proměněný Channing Tatum. Yep, pán na shotu vedle je Sean Penn na dovče ve španělském hotelu. Na herci momentálně v Americe obdivují, že má i po padesátce stále cool postavu. A ta cigareta?

Sem tam je vážně k popukání, sledovat bezprostřední reakce celebrit v late night shows a dalších interview. Naposledy takhle překvapená Kyra Sedgwick na moderátorovu otázku "Kdo se víc dívá na porno, Helen Mirren nebo Helen Hunt?" pronesla, že jednoznačně herečka z RED 2. Prý o tom spolu kdysi mluvily. What? Ani dnes nevynecháme zářez do světa hereček bez make-upu. Takto to bez pudříků, stínů a rudé rtěnky sluší tehdejší disneyovské hvězdičce Hilary Duff, která se mimo průměrný film občas objeví i v seriálech jako třeba Community nebo Raising Hope.

 

O tom, že vloupat se mutantům do baráku může být poměrně nebezpečná záležitost, asi nic moc neví zlodějíčci v New Yorku. Jeden takový si totiž šperhákem odemkl byt Famke Janssen, načež tu na poličce v ložnici zanechal Jean Greyové z X-Menů dětskou knihu "The Lonely Doll". Policie již zvláštní zločin pilně vyšetřuje. Už dávno slintáte nad další fotečkou, já vím. Vězte tedy, že se na ní se svým tělem na Twitteru chlubí bývalá hvězda seriálu Buffy, přemožitelky upírů, Charisma Carpenter. A ano, správně, ta další sexy vyblejsknutá paní opravdu je Charlize Theron. Během podobných dovolených na Hawaii se bez paparazzi už asi vážně po ránu ani neprotáhnete...

Terrence Howard aka Iron Manův plechový sidekick z prvního Tonyho dobrodružství přišel o střechu nad hlavou. K nemilé události došlo jednoduše tak, že si herec již delší dobu nemohl dovolit splácet nájem jeho apartmánu v New Yorku. Teď jeho nájemci došla trpělivost, a persónu jednoduše vykopl na dlažbu. Auč. Na další fotce prosím složte poklonu hrdinskému fanouškovi Breaking Bad. Kevin Cordasco v březnu prohrál svůj boj s rakovinou. Nějakou dobu před tím jej v nemocnici pravidelně navštěvovali jeho oblíbení herci v čele se samotným tvůrcem seriálu, V. Gillianem. Ten se šestnáctiletého chlapce ptal, zdali nestojí o prozrazení toho, jak série skončí... Nestál, netoužil po výhodě nad ostatními diváky. Je mu věnována poslední epizoda, Felina.

Rovnou si tedy se slzou v oku odbudeme i další smutnou zprávu, a tou je úmrtí Augusta Schellenberga. Na věčný odpočinek tak odešel herec, který ztvárnil například dobráckého Jesseho mentora Randolpha ze Zachraňte Williho. Zemřel v sedmasedmdesáti letech, obklopený svými nejbližšími... Na první z fotografií je potom roztomilá tvářička z dávno ukončených Hrdinů, Hayden Panettiere. Takhle hezky se směje na své fanoušky, když ji na letišti žádají o podpis!

Nudí vás internetový prohlížeč a všechny personas od Mozilly Firefox už znáte nazpaměť? Východiskem by pro vás mohla být nová vychytávka od Google Chrome, ale pozor. Stoprocentně fungovat totiž bude jen v případě, že jste žena, navíc bezvýchodně zamilovaná do Ryana Goslinga (ehm). Nenápadná aplikace "Hey Girl" do lišty nainstaluje růžové srdíčko, po kliknutí na nějž se veškeré obrázky na jakékoliv i-net stránce změní právě na Goslingovu podobiznu. Creepy!

 

Za týden zdar.