Wow. Sešlo se nám tu toho dnes mraky, takže jako vždy žádné opletačky, a jdeme tu galerii společně sfouknout. Už jste také slyšeli o konci vztahu mezi Michaelem Douglasem a Catherine Zeta-Jones? Yep, po třinácti letech docela šok. Ve hře jsou nyní miliardy! A znovu prachy: přesněji potom padesát tisíc v dolarech na alimenty. Síla? Přesně tolik totiž měsíčně posílá Brendan Fraser své exmanželce. A prý už na to vážně nemá, i když na něj Afton před soudem řve, že je Rick z Mumie prolhaný a nechutně bohatý zároveň. Lidičky, no tak. Mějte se rádi!

Na Megan Fox jako April z chystaných Želv Ninja se těší asi celý geekovský svět. Jak vypadá bývalá hvězdička z epických Transformers na novém propagačním fot(oshop)u k nové řadě parfémů Avon s podtitulem Instinct, mrkejte níže. Kdy "je" Anna Kendrick konečně ukáže? Ehm, nejspíš si ještě hodně dlouho počkáme, panstvo. Mohlo by nám zatím stačit krásné foto níže? Na něm kouzelná herečka pózuje v sexy podprdě pro aktuální číslo magazínu GQ. Zdali se plátek s přeloženým interview dostane i k nám, netušíme.

A ještě jednou Kendrick - dobře totiž víme, že té holčiny není nikdy dost. Na natáčení filmu Drinking Buddies se ukázalo, že s oblíbenou tvářičkou byste zrovna nechtěli jít na pořádný flám: Anna snadno odpadne po prvním pivu! Jakto? "Ve scéně, kdy hraju karty, mi štáb podstrčil pravý mok, a já to nevěděla. Byla jsem fakt pořádně opilá!" Fíha. Zklamala vás poslední řada Pravé krve? Jak byste se tvářili, kdybyste osobně narazili na Alexandera Skarsgårda? Takto na svůj idol zírala jedna z fanynek. Cute! Ano, vážení, je to Mel Gibson na odchodu z posilovny v LA. Neuvěřitelné! Tady někdo umí posilovat, upřímně se teď dost obávám o zdraví Slyovy bandy ve třetích Expendables!

 

Dodneška mám v živé paměti maraton první řady Útěku z vězení. Chraplák Wentwortha Millera, jeho drsný image a nadupaná mozkovna dělaly s napnutým divákem své. Rychle vyhasínající herecká persóna se nedávno přiznala ke své orientaci... a dámy mají smůlu. To všechno navíc  kvůli přísnému Putinovi a ruské legislativě, která Millera mimořádně pobouřila: prý už se prostě musel vyjádřit. Já pořád čekám na ten celovečerák v kinech!

Kate Beckinsale bude nehorázná kočka nejspíš až do smrti smrťoucí, je načase se s tím - a že jí nikdy nebudete tykat - smířit. Dívat se ale ještě pořád můžeme, ne? Třeba když na sebe akční upírka hodí na dovolené v Mexiku stylové bikiny... A další rokošný zářez do galerky plné krasotinek, tentokrát po boku Natalie Portman. V póze, která musí rajcovat snad každého mužského na Zemi, ji v Hollywoodu vyblejsknul náhodný kolempumpující. Poslouchá tady někdo hereččinu oblíbenou skupinu, již Nat otevřeně vyznává na tričku?

Sienna Miller s kamarádkou Poppy v Londýně na večeři... Zdánlivě nevinná věta, říkáte si. To by ovšem na místě události nesmělo dojít k něčemu, kvůli čemu se tu znenadání rozžhavily desítky objektivů. Jazyky v tom nejspíš nebudou, i tak nás ale tohle neobvyklé dokazování přátelství baví. A dáme si Třináctku, nemám ale na mysli pivo. Jasně, fanoušci Dr. House už tuší, že bude řeč o Olivii Wilde. Herečka si v novém trikotu s obrázkem parodie na Čelisti vyšla na procházku po New Yorku, a my byli u toho. Sluší?

 

Ke konci teď něco pro slečny, které se během jedné robotí války před lety bezmezně zaláskovaly do Joshe Duhamela. Mariňácký sympaťák a jeho žena - zpěvačka Fergie - netrpělivě očekávají příchod jejich potomka. Ten se bude jmenovat... Sever. Tedy North. V tom samém rozhovoru se Josh mimochodem také přiznal, že miluje snímek Blbý a blbější, nebo že tráví kolem pěti hodin denně na Twitteru. Uf! S oblíbenou sociální sítí umí i Aaron Paul: ten překvapil deset svých fandů, když tweetnul: "Šťastnej Breaking Bad day, bitches! Napište sem svý telefonní číslo, pokecáme!" Týjo. Na co byste se zeptali vy?

 

Dnešní uzavírák bude v podobě legrácky s anti-hrdiny seriálu Hry o trůny. Lena Headey aka Cersei a Peter Dinklage (Tyrion) to umí pořádně roztočit, a to v doslovném slova smyslu. Nevěříte? Přesvědčte se sami, jak proaktivními se oba ukázali býti v jednom nespecifikovaném kanadském gay clubu! Let's party!