Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé.


PetrM
05.09.2013 07:37:55
on-line

Já jsem se k HIMYM dostal až kolem čtvrté řady, takže jsem neviděl zdaleka všechno a spoustu dílů v nechronologickém pořadí. Nevím proč, ale víc mě bavily spíš ty liché řady (první dvě, pátá, sedmá) než ty sudé (čtvrtá, šestá, osmá). Osmá byla opravdu slabá, zato třeba v páté na kterou každý nadává byly legendární epizody jako Playbook, Perfect Week nebo Man vs Suit, na které si pravidelně vzpomínám i po letech. Z osmé řady si teď po půl roce vybavuji jenom romantický Barneyho trik s Robin a kanadskou epizodu, ve které Robin vynalezne kanadský grunge. Dvě bezvadné epizod na sezónu je trochu málo. Ale po skoro 200 epizodách je jasné, že každý si tam najde ty svoje oblíbené.

do_Od
04.09.2013 12:10:59
on-line

To je, ale jak říkám, poslední tři řady se mi opět docela dost líbily, takže jestli bude devátá podobná spíš jim, než té páté tak rozhodně happy nebudu.

Vyjímka je teď snad jedině u Dextera .. ten má poslední řadu tak špatnou, že bych mu snad i přál ještě jednu, aby to mohl vylepšit. Snad aspoň těch posledních pár dílů to zahojí, první půlka byla šílená - už si z ní nic nepamatuju ani.

Sam.Vimes
04.09.2013 11:10:02
on-line

do_Od
A není lepší mít takový pocit než si říkat: "to je hrozný, kéž by skončili před dvěma řadami a důstojně" ?
Mně ještě 6. a 7. přišly celkem v pohodě (i když mnohem slabší než vynikající rozjezd), ale 8. už bolela. Přesto jsem jsem zvědavý jak bude vypadat 9., i když moc nadějí do toho nevkládám.

do_Od
04.09.2013 09:03:43
on-line

Vrchol Himym pro mě byl během třetí řady, čtvrtá byla podobně jako druhá o něco méně zajimavá, pak přišlo peklo na zemi v podobě páté řady, to jsem měl fakt chuť přestat sledovat, protože naprostá většina dílů byla fakt trapná, nicméně od 6. řady se to zvedlo a 7. + 8. byly opět na úrovni těch předchozích. Maličko se nám to z čistého sitcomu přesunulo do vážnějších a více romantických poloh a hudebně mě to od té sedmé častokrát velice mile překvapovalo, takže pokud se tahle kombinace spolu se zajimavým vyústěním té dosavadní zápletky udrží a tvůrci by přišli na způsob, jak navázat tak proč ne.

U Přátel mě na konci desáté řady vždycky strašně pálí to loučení, je to vidět i na těch hercích, bylo to perfektní ukončení ale prostě, bylo vidět, že ještě pořád mají na víc. I dneska bych dal nevím co za filmové setkání. Píšu to proto, že bych zkrátka nerad, abych měl podobné pocity z Himym.

Viral
02.09.2013 08:47:48
on-line

První dvě série skutečně originální podívaná, třetí série ještě ok, ale od čtvrté dále je to prostě natahovaná a zbytečně překomplikovaná nuda. Tenhle seriál měl skončit už dávno.

© Copyright 2000 – 2018 Všechna práva vyhrazena.