Pro dnešek bychom tu hnedle zkraje měli jednu fakt chutnou čočkovou: už se moc nedivíme, když občas některému z novináři obletovaných herců rupnou nervy. Paparazzi sem, paparazzi tam, a člověk si pomalu ani nemůže dojít do sámošky pro toaleťák, aniž by se neobjevil na titulní stránce bulváru. V New Yorku pořádně vypěnil Alec Baldwin, když přimáčknul slídivého fotografa - lačnícího po snímcích jeho rodiny - na kapotu zaparkovaného auta. Zasahovat musela dokonce i místní policie!

Jessica Biel zamotala nejen v Bladeovi či A-Teamu hlavu nejednomu geekovi. Přeci jenom je to pořádný kus ženské, herečka o sobě navíc ráda dává vědět v souvislosti s poněkud excentrickým oblečením. No, a tak tu máme první módní fízlárnu - takhle to totiž Jess slušelo na afterparty k MTV Video Music Awards. Vlasy na hlavě si zatím nemusí rvát Tom Cruise. Fotka Katie Holmes ve svatebních šatech sice oblétla svět, pochází ale naštěstí z natáčecího placu. Ovšem to, že si na Katie dělá zálusk Jamie Foxx, už asi Toma moc nepotěší. Držení se za ruce, vřelé úsměvy... Bude z toho něco? Pevné nervy, agente Hunte!

Ani se nenamáhejte, protože byste to stejně neuhodli... Ono malé zubaté škvrně na další fotce je kráska z Beverly Hills 902 10, jedenáctiletá Shannen Doherty. Někdo si na netu dal tu práci, a prohrabal hereččin archív. Minimálně úsměvné to je, tak proč ne. Sedmnáct let je hodně dlouhá doba, a my teď musíme smutni oznámit zpřetrhání dalšího z výstavních manželských svazků. V Hollywoodu si své "ne" řekli Clint a Dina Eastwoodovi. Jak moc je na vině nedávná reality show z jejich vily? Je nicméně milé, že se Dina svého bývalého klidně zastane v tisku, když byl čerstvě volný Clint před pár dny zmerčen s kamarádkou na letišti, a následně haněn publicisty.

Táhnou to spolu ti dva? George Clooney a Sandra Bullock propagovali jejich nový snímek Gravity na Benátském filmovém festivalu, charismatický herec potom celý štáb překvapil, když jej pozval na bujarou oslavu do jeho známé vily u Lake Como. No a sympatickou Sandru pak vzal rovnou na jednu malou, romantickou projížďku lodí. Prý v tom vážně nemáme nic hledat.

Joshi Hartnettovi na fotografii níže možná není jedenáct let, ale ruku na srdce: poznali byste jej? Osobně bych na první pokus tipoval spíš Brada Pitta. Herec, který se odmítá poroučet do kulturního propadliště dějin, aktuálně natáčí seriál Penny Dreadful, k jehož castingovému osazenstvu nedávno přibyl i štramák Timothy Dalton. A další výlet do Velkého Jablka, tentokrát po boku těhule Jenn Love Hewitt a jejího snoubence Briana Hallisaye. Čekání na jejich prvního potomka se už prý nedá vydržet, napětí se stupňuje!

Zírám. Tady někdo umí pařit. Respektive někdo má tak laskavou mamču, že mu k jednadvacátým narozeninám (tj. nefalšované americké dospělosti) dopřeje striptérky a také pořádnou dávku alkoholu. RJ Mitte aka Walter White Jr. z Breaking Bad si svou rozlučku s dětstvím očividně parádně užil. Zdali inkriminované casino v Las Vegas po svlečené noci ještě stojí, to už je další otázka.

Dostat svůj vlastní řidičák je paráda. Virtuální realita mírumilovného Carmageddonu či nevinného GTA je rázem pasé, konečně v ruce držíte pravý volant. Jen na to šlápnout! Kampak se asi jako první vydala čerstvá držitelka licence Ariel Winter z Modern Family? Vykouknout na mě z auta takovýhle kukuč, asi bych se nechal odvézt i do horoucích pekel: "Prošla jsem! Prošla jsem!! Prošla jsem!!! Odteď mám povolení řídit... tak se bojte." No není k sežrání?

V NYC se kupodivu najde pár lidí, kteří zrovna nemusí seriálové Přátele. Nebo alespoň část jejich hereckého ansámblu. O koho se jedná? To už si jistě sami vyčtete z drzého sprejerského nápisu, který kdosi vytvořil u nově postaveného sídla... Davida Schwimmera. Auč, chlape. Také nerozumíte tomu, že když Amanda Seyfried ukáže své bílé nožky v extra krátkých šortkách, jsou z toho v Los Angeles rázem všichni paf? A co ta kalorická bomba v hereččiných rukách?

 

Ne, vážně nechceme nikoho naštvat. Takže jestli jste se dodneška stále nevzpamatovali z historek ohledně pikantních sexuálních zážitků bezkonkurečně nejšťastnějšího páru na zeměkouli, J. Suidekise a O. Wilde, na poslední fotku raději nemrkejte. Každopádně pokud je to taková sranda, asi na US Open příští rok také zaskočím.

Za týden na viděnou!