Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé.


Davies182
06.09.2013 00:07:39
on-line

PetrM
Když to tak vezmeš, tak vlastně Jesseho "upovídaná" není zase až tak nepochopitelná. Proto mu bylo v mnoha posledních dílech věnováno tolik prostoru, kdy si vystačil jen s výmluvnými pohledy do kamery. Ten kluk už toho prostě... má dost. Dalece přes hlavu. NEMÁ CO ZTRATIT.

PetrM
05.09.2013 08:02:18
on-line

Standardně výborná epizoda - vůbec se mi zdá, že v poslední řadě nebyla z těch dvanácti epizod žádná slabší - buď byly výborné, nebo naprosto fantastické (pátá, osmá, jedenáctá).

Nejzajímavější scéna téhle epizody byla pro mě rozhovor Walta se Skylar, kdy Walt je ten defenzivní a Skylar je jako Walt v době, kdy objednal těch devět vražd najednou aby zahladil stopy. Úžasné.

Co mi přišlo mírně zvláštní bylo natočené přiznání Jessieho.

spoilerKlidně bych bral, kdyby to všechno vyklopil v tom kokainovém rauši, když ho Hank sebral, ale druhý den po vyspání už to nedávalo moc smysl - v desátém díle jsme viděli, že i když byl Jesse na dně, nechtěl být práskač a Hankovi neřekl nic. Teď se chce samozřejmě pomstít Waltovi, ale mohl na Walta prozradit jenom to zabití Guse nebo těch svědků a nemusel nabonzovat Lydii a chlapy z Vamonos Pest - to z něj dělá práskače a takový Jesse prostě do této chvíle nebyl. Jo a taky si mohl vyjednat imunitu, než se sám přiznal ke zločinům, za které je doživotí, protože do té doby na něj DEA neměla skoro nic. Nebo se neměl nechat natáčet.

© Copyright 2000 – 2019 Všechna práva vyhrazena.