Ocenění "Britský umělec roku" (British Artist of the Year) spadá rozhodně do škatulky poct, jimiž byste se chtěli chlubit na večírcích pro hereckou smetánku. Tento rok se díky jeho umu štěstí překvapivě usměje na Benedicta Cumberbatche, jenž si chválu na svou osobu vyslechne již 5. října na příslušném ceremoniálu, jehož přenos se bude vysílat i v Americe. Jen tak dál!

Drb týdne? Amber Heard, femme fatale zbožňovaného i nenáviděného Deppa, si prý u herce vykřičela, že nadešel čas objevovat zákoutí její bisexuality. Ano, v překladu to doslovně znamená, že jí Johnny povolil, užívat si postelových radovánek nejen se Sparrowem samotným. Informace pocházejí z poměrně důvěryhodného zdroje, ještě teď kroutím hlavou. Své "ano" si 31. srpna v Philipsburgu, Montaně, řekli Kate Bosworth a Michael Polish. Snad bude její o dvanáct let starší manžílek na Supermanovu ex hodný!

Roztomilá holčička (prostě si nemůžu pomoct) na další fotce je dcerka Toma Cruise, Suri. To už jste asi poznali. Děvčátko si nedávno nešťastně zlomilo ruku, internetové bulváry měly celý dlouhý týden o čem psát. Proč jen se stále tak dobře prodává utrpení jiných? Tak aspoň přijde více povzbuzujících přání do špitálu... Poznáte čerstvý hollywoodský páreček na dalším paparazzi shotu? Justin Long by měl A. Seyfried ty milkshakey už vážně zakázat! I když... možná jen přibírá na další roli?

I filmové hvězdy musejí chodit do krámu aneb úplně všechno si za peníze nekoupíte. A taky jde o to, se jednou za čas pořádně provětrat, no ne? Mila Kunis si na své twitterovské konto aktuálně připsala další tisícovky fanoušků (Kutcherovi navzdory), když se nechala vyblejsknout v Californii po boku své máti Elviry v jednom hodně cool triku. Tady někdo miluje Bena Affleca!

Umíte kreslit? Fakt dobře? A je vaším nedostižným snem, střihnout si obálku pro prestižní comicsové nakladatelství DC? Teď máte jedinečnou příležitost. Byl totiž vyhlášen konkurz na nejtalentovanějšího malíře coveru pro novou sešitovou řadu Harley Quinn scénáristy Jimmyho Palmiotti. Vezměte do ruky tužku, dejte si pořádně záležet na jedné ze čtyř nabízených scén s Jokerovým ženským komplicem (osobně volím nahatou scénu ve vaně), a posílejte!

A já si myslel, že chlap jako on si nikdy nemůže najít pořádnou kost. Že to prostě nejde, že je stejně jako v populární chlastací trilogii cáklý i ve skutečnosti... Řeč je o Zachu Galifianakisovi, a já bych za svou naivitu zasloužil pořádnou ledovou sprchu: Zach totiž bude táta! A je to borec, protože kvůli sonografickému scanu jeho ženy dokonce vynechal premiéru své novinky You Are Here. Nenávistní kluci teď zavřou oči, slečny se pokochají další Tatumovou momentkou, tentokrát z procházky s rodinným psíkem. Má styl!

Pro magazín Lucky's se v interview rozkecala Eva Mendes. Třeba o tom, jak je ochotná udělat pro svou roli téměř cokoliv, a že její milý - Ryan Gosling - asi vážně plánuje seknout s herectvím. Stojíme na počátku zářné režisérské dráhy talentovaného herce? Čas napoví. Na Zemi se údajně známe každý s každým přes pouhých osm lidí. Co na to asi řekli hosté na jedné malé svatbě v Londýně, na níž se objevil zarostlý Spider-Man v tandemu s kouzelnou Emmou Stone?

Pokračujeme v oblíbených archivních fotkách, tentokrát s Helen Mirren. Takhle to známé tváři slušelo, když slavila pětadvacáté narozeniny. Inu, každý chce být věčně mlád! Zatímco celý svět obdivuje přenádherný snubní prsten Scarlett Johansson (a někteří ve skrytu plánují vraždu jejího novinářského snoubence Romaina Dauriaca), my raději zůstaneme u hereččina výstřihu z Benátského Filmového festivalu. Všem čtenářkám se omlouvám, zkuste si klenot vygooglit!

Po vzoru růžovoučkého rozloučení na konec nyní znovu zavítáme do Londýna. Právě tady se totiž Chris Hemsworth a jeho manželka Elsa Pataky objevili na premiéře snímku Rush, kde si kabrňák Thor před hledáčky foťáků neodpustil jednoho obrovského hudlana. To se někdo má!