Je slovem do pranice, zdali je většina z našeho hollywoodského informačního výplachu, se kterým se na TVZone setkáváte již více než půl roku, složená ze zaručeně pravých a hodnotných zpráv. Občas jednoduše nejen za mořem nějaká ta kachna ulítne, o to větší je s ní potom ale bžunda. Stejně jako například s Jessicou Biel, která se podle zahraničního tisku aktuálně konečně jmenuje Jessica Timberlake... no prostě takové Věřte nevěřte!

Chodkyně Nicole Kidman má za sebou hrozivě vypadající srážku s cyklistou. Ovšem ne tak ledajakým: ano, byl to zase paparazzi. Jsou čím dál tím blíž! Herečka se ve Velkém Jablku vracela do hotelu po módní akci, když ji zvědavec porazil. Možná z toho nakonec bude i soudní tahanice! A vzhůru k první exkluzivní fotečce. Na téhle je stále těhotnější Halle Berry s dcerkou (vidíte kus té hlavy, ne?), kterak v L.A. společně nakupují masky na Halloween. Díváte se pozorně? Maggie Gyllenhaal má ráda průhledné šaty - dokázala to mimo jiné i na nedávné akci "Estee Lauder's fragrance launch" pro smetánku z Beverly Hills.

Všichni jsme jako malí zlobili. V jedné staré krabici byl teď při úklidu na půdě jeho bývalých sousedů objeven capartí dopis od Jamese Franca, ve kterém se herec obyvatelům domu omlouvá za poničený majetek, a s povděkem kvituje nepřivolání policejních složek. Prý cosi s válkou vajec na zahradě... Kdo organizuje šatník Julianne Moore? Asi se budete divit, ale není to nikdo jiný, než její jedenáctiletá dcera Liv. Ta holka má docela vkus! Zamilovali jste si seriálového Raye Donovana? Liev Schreiber je celkem drsňák, viďte? Skutečnost je však fikci na hony vzdálená: nasedněte s Rayovými pravými dětmi na kolo, projedeme se po New Yorku!

Toma Hankse čeká veledůležitý úkol. V porotě může zasednout v podstatě kdokoliv, sem tam tedy klidně i známá herecká osobnost. Tom bude nyní v americké soudní síni pomáhat rozhodovat o osudech lidí, zapletených do nemilé aféry domácího násilí. Občané, nechte se překvapit. Aaron Paul má hodně rád sociální sítě. A je to šprýmař od přírody. Takže se na netu nedávno vytasil s jednou údajně těžce spoilerovou fotkou z finále Perníkového táty. Ne, nevaroval jsem vás. Něco mi ale říká, že na tom tak úplně nezáleží...

Teď jeden drb o blížeji neidentifikovaném princi ze Středního východu ve spojitosti s Kristen Stewart. Za nezanedbatelnou částku 500.000 dolarů si kdysi neznámý zámožný muž díky fikanému obchodnímu manévru Harveyho Wensteina zajistil patnáctiminutovou chvilku právě po boku bledé teenagerovské upírky. Platil v hotovosti, Kristen se prý nenechala zbytečně překecávat. Kolik jí z toho asi káplo? Televizním Přátelům bude za rok kulatých dvacet let. Zajímá vás, jak vypadaly Rachel a Monica ještě před jejich slavnou seriálovou štací? Není problém!

Jak se správně vyjadřovat o bývalé manželce nás tento týden poučí Billy Bob Thorton: "Angelina Jolie si svého humanitárního Oscara (fakt se to tak jmenuje, pozn. redakce) více než zaslouží. Jsem na ni hrdý. Neustále dokazuje, že tu není jen sama pro sebe, ale zejména pro ostatní lidi." No, Billy, palec nahoru a taktéž ohromný respekt! Další odhalenou podprdu, která tentokrát schválně (ne)potrápila Jessicu Alba (a média zase šílí, takže nemůžeme zůstat pozadu), si prohlédněte níže. Ostatní by mohla zajímat sexy momentka se Scarlett Johansson z nedávné show Jimmyho Fallona: "Babička si moc ráda kupuje bulvár. Naposledy jsem jí třeba musela dlouze vysvětlovat, že jsem opravdu žádné dítě neadoptovala!"

Pro charitu se občas pořádají notně bláznivé akce, o to větší je to ale legrace, ne? Zčerstva oznámeného závodu na Jižní pól se nyní v rámci eventu "Walking with the Wounded" zúčastní například Alexander Skarsgård, Dominic West z The Wire nebo Princ Harry. A právě známý upír z televizní Pravé krve Harrymu přes novináře vzkazuje: Jsem tvrdohlavý, a jen tak se nevzdávám. Vyhraju! Jsem maximálně soustředěný a nemám co ztratit!" Wow. Snad to bude alespoň v záznamu vysílat třeba Prima ZOOM. Ano, hádanka na konec v podobě další archivní fotografie! Kdo tipoval... sedmnáctiletou Sofiu Vergaru na pláži s rodiči, tipoval správně.