Hvězdy a jejich manýry nám tento týden dělají obrovskou radost a zároveň medvědí službu. Dlouho se totiž v rubrice nesešlo tolik mňamózních fotek, pikantních historek a průšvihů. Tak se do té nálože pořádně zakousněte, a vychutnávat! Až se jako první věcí pokocháte parádním gifem Modern Family, mrkněte na barák, který prodávají Courteney Cox a David Arquette. Cena? Ehm, nikdo z nás takovou hotovostí nedisponuje, nechci nikoho urazit!

Na křehké city útočící fotku mladé celebrity si dnes výjimečně odbudeme zkraje článku. Na téhle je Jesse Tyler Ferguson z již zmíněné Takové moderní rodinky. Dost mi na ní připomíná jednoho z dětských lumpů v Beethovenovi. Na dalším shotu se do hledáčků v Los Angeles usmívala odbarvená Bryce Dallas Howard na premiéře snímku Thanks for Sharing. Vypadá to, že zrzavá je nenávratně pryč. Aaron Paul aka Jesse Pinkman z do nebes vynášeného Breaking Bad má zvláštní dar. V nedávné show Jimmyho Kimmela totiž dokázal správně uhodnout čtyři psí pohlaví z celkových čtyř jen tím, že na domácí mazlíky postupně položil ruku: "This one's got balls, bitch!"

Jaden Smith pravděpodobně nerad navštěvuje školní instituci. Na Twitteru se totiž množí hercovy klávesnicové výkřiky typu: "Škola vymývá mozek mladým," nebo "Kdyby každý na světě nechal školy, žili bychom v mnohem inteligentnější společnosti." Komentář ředitele školy zatím nemáme. A co na to rodiče? Will a Jada mají momentálně plné ruce práce s vyvracením fám o konci jejich vztahu. "Ležíme se ženou v objetí v posteli, a najednou se v hlavních zprávách objeví informace, že se rozvádíme. To je šílené! Dlouho jsem se takhle nepobavil." Tak hlavně s humorem.

Michelle Pfeiffer stárne. To není žádná novinka, nesnadné vyrovnávání se s pokročilým věkem přeci jen čeká podstatnou část populace naší modré planety. Herečka se teď však přiznala, že nenávidí sledování jejích starších snímků. Je v nich totiž moc mladá, a to jí prý dost hýbe s psychikou... No, pánové, na tomhle si vyloženě smlsnete - jméno Lauren Cohan toho nejspíš lidem, kteří se nemotají kolem Živých mrtvých nebo repríz Upířích deníků, moc neřekne. Profesionálové z MAXIMu si teď vzali tuhle mladou tvářičku, která na AMC zametá s krvelačnými zombíky, do parády, a nafotili s ní několik lehce dráždivých fotek. Život je hned krásnější, no ne?

Zkuste si na chvíli sami sebe představit jako čerstvého/ou novomanžele/ku. Máte? Fajn. Veliká denní událost, kdy si řeknete své "ano", se pomalu blíží ke konci, a vy se spolu s drahou polovičkou k ránu odporoučíte do pronajatého hotelu, aby... to je jedno. Nicméně - když procházíte kolem baru u recepce, směje se zpoza něj na vás Brad Pitt! What? Tak přesně tohle se stalo Abi a Danielovi Lingwoodovým, herec byl prý ku společné fotografii více než svolný. A vzkázal nevěstě, že je kost.

Jordana Brewster je ve svých třiatřiceti letech čerstvou maminou, a hned se chlubí na netu. Nezazlíváme jí to, i když fotka jejího chlapečka Juliana potěší spíše naše čtenářky. Takhle má vypadat pravá eskymo pusa! Co na celou situaci ohledně nového přírůstku do její rodiny říká herecký kolega Paul Walker, se nám zjistit nepodařilo. Brian nám však alespoň poskytl polosvlečenou fotku z reklamní kampaně pro Davidoff, na níž se kupodivu participovala i National Geographic.

Dámský blok máme tímto téměř za sebou, teď nastala chvíle pro další nálož legrace pro všechny. O pojmu "photobomb" jsme si již mnohé řekli ve starších výplaších: takto si předávání cen Emmy snažil užít Bryan Cranston, jenomže netušil, že se mu zrovna Jesse rozhodne tvrdě pomstít za všechna napáchaná seriálová příkoří. No, tuhle fotku si už za rámeček nedáš, Waltře!

Objevili jsme žebříček hereckých párů, kteří se hollywoodským životem zatím prodírají bez ratolestí. Nad všechny z něj ovšem vyčnívá George Clooney, který se již kdysi nechal slyšet: "Vždy jsem věděl, že otcovství není nic pro mě. Výchova dětí je závazek, a musíte se mu věnovat naplno. Pro mne zůstává prioritou má práce. Také proto se už nikdy neožením." Komu ukápla slzička, ať se pochlubí v komentářích. Mladý krasavec na další momentce je Scott Eastwood, syn toho Clinta Eastwooda. V interview pro Town & Country Magazine prohlásil, že je pro něj konečně na čase, být mužem! James Franco už zase blbne. Kde končí vytříbený smysl pro humor, a začíná trapnost? Takto se populární sympaťák sám nafotil s tajemnou femme fatale, aby vyprovokoval bulvár. Povedlo se, fanoušci ale převážně kroutí hlavou.

Bacha na spoilery: pro Richarda Maddena aka Robba Starka to byl těžký rok. Milovníci úplně totálně nejlepšího fantasy seriálu všech dob, Hry o trůny, nakonec vědí svoje. Spousta postav se s námi ve třetí řade rozloučila, Richard se z toho vzpamatovává po svém. Třeba tak, že si i v metru rád posedí jako na trůně. A internet je hnedle plný žvástů o tom, jaké mají Starkové uzurpátorské sklony...

Já mám právo sedět! Moudří vědí.