Mysleli jste si, že jsou všechny ikonické hollywoodské celebrity nesmrtelné? Já taky. Tedy alespoň do té doby, než jsme se nedávno v redakci TVZone v září opět dočkali nové seriálové sezóny. Smrtící lavina recenzí totiž minulý týden spolehlivě "zavraždila" naši pravidelnou rubriku, teď jsou ovšem hvězdné manýry zpět... Vlastně se toho ani tolik neudálo, ale nevadí - když se o poprask stará například bývalý guvernér Kalifornie nebo Michael Douglas, je hnedle o poznání veseleji.

Naposledy lehce kontroverzní Liberace se nedávno zasloužil o to, že se o něm v médiích opět hudruje o sto šest. Respektive o tom, co mu náhle zrovna stojí za pozornost. Po svém oddělení se od Catherine Zeta-Jones se štramácký Douglas po dlouhé době začal opět věnovat svému synovi, který kdysi skončil kvůli drogám za katrem: "Byl jsem z něj  zklamaný, teď jsem ale zklamanější z  amerického vězeňského systému. Neviděl jsem syna už rok, a teď mi bylo řečeno, že nebudu moci ani následující dva. Co se děje?" Doporučujeme 1. řadu Prison Breaku.

Omlazovací speciál pochopitelně nemůžeme vynechat, takže se nyní o něco výše pokochejte archivními fotografiemi Jessicy Chastain a nevinného Marka "Smash!" Ruffala. Proč nikdo z nás neměl takové spolužáky na střední? Pamela Anderson má za sebou tolik nejen filmových a seriálových průšvihů, že se raději již dávno nenápadně stáhla do ústraní. Nám se teď ale na jednom okázalém večírku bývalá herečka (vážně bude v roce 2015 ten remake Pobřežní hlídky?) pochlubila, že dělá i něco pro ostatní. Zúčastní se totiž charitativního newyorského ING Marathonu, aby podpořila Haiti po zemětřeseních v roce 2010. Držíme palce s výběrem silné podprdy!

Ne, vážně to není barák, známý z finále Smrtonosné zbraně 2. V tomhle betonovém hnízdečku bydlí Zoe Saldana, která se však svou nemovitost snaží již nějaký ten pátek udat realitním trhu. Aktuální cena se pohybuje kolem šestatřiceti milionů korun, takže pokud nemáte hluboko do kapsy, dobře pro vás! Fyzické terapeutky jsou pořádné šťabajzny, to můžu osobně potvrdit. A přesvědčil se o tom nejspíš také Arnold Scharzenegger, který byl po cvičení spatřen v takovémhle polibkovém objetí na Santa Monice. Jo, je to fakt on, znám ty kouty nazpaměť.

Komu to nejvíce slušelo na posledních Emmy? Podle mnohých by si cenu za nejsympatičtější pár měli domů odnést čerstvě ženatý Aaron Paul a jeho femme fatale Lauren Parsekian. Jako fanda Breaking Bad nemám námitek. No a na vedlejší fotečce je zase známý průserář z šílenosti jménem JackAss, Bam Margera. Ten si tento týden vzal podobně bláznivou Nicole Boyd. A pak že je puberta dočasná věc. Teď už ale všichni svorně pogratulujme čím dál osobitější Julianne Moore. Proč? Herečka se po několika dlouhých letech konečně dočkala své vlastní hvězdy na Hollywoodském chodníku slávy, a to vždycky potěší. Kdo bude další?

Ohánět se roztahaným přízviskem "nejvíc sexy filmová hvězda" se podle magazínu Empire mohou pouze dva lidé na planetě. Jsou jimi Benedict "užhonechtevydechnout" Cumberbatch, a kouzelná mladice Emma Watson. Informace o tom, že by se na další příčce umístil přisprostlý plyšák Ted, zůstaly nepotvrzeny. Bryan Cranston je ďáblem jenom, když vyrábí drogy - jinak je jeho smích děsně nakažlivý. Nedávno se o tom přesvědčil třeba Conan ve své Late Night Show, když nechal herce přečíst jeden z fandovských dopisů: kdosi v něm horoucně toužil po vášnivém sexu s Jessem z Perníkového táty, a zcela vážně přitom zvažoval i postelovou účast právě Waltera Whitea. Smrtící trojka!

Pro dnešek finišujeme, a je tedy konečně na čase, odbýt si poslední smutnou informaci. Hollywood zlomil srdíčko a zbořil ideály dalšímu ze svých sličných dítek, Evě Longorii. Sexbomba, která producentsky zaštiťuje úspěšné a hlavně povedené Devious Maids, se totiž nechala slyšet, že se v budoucnu už nikdy nehodlá vdávat: "Takže manželství... fajn. Mám to za sebou, dvakrát. Byla jsem tam, už se nehodlám vracet a dále zklamávat." Silná slova do pranice, nemyslíte?