Tak se vám přiznám, že jsem si musel okamžitě po jednom inkriminovaném článku z bratrské MovieZone nakonec i já zakoupit Arnoldovu biografii s názvem Total Recall. A již po pár kapitolách nyní mohu směle konstatovat, že je vážně prostě boží [konec reklamy]. Takže hezky česky a stručně do dnešního celeb-výplachu, ať se můžu jít co nejdřív zase topit v písmenkách... ha!

Došlo mi to. Najednou mi jednoduše docvaklo, proč je poslední týdny takové halo kolem prodeje domů známých osobností: mohla za to čerstvě zažehnaná obava z peněžního krachu v USA! Na prodlužujícím se seznamu prodávajících se nedávno objevil například Orlando Bloom. Ten chce za své skromné sídlo 4.5 mega dolarů. Máte je? Já ne. Ten samý herec mimochodem potvrdil, že se ve svém dalším filmu objeví kompletně nahatý. Jupí! Zajímalo to snad jen Iana McKellena, který byl zrovna u probíhajícího interview k Hobitovi také přítomen.

Natalii Portman je dvaatřicet let, a pokud byste jí tak strašidelnou cifru nehádali, tak v tom zdaleka nejste sami. Tahle šťabajzna prostě bude vypadat k světu, i když jí potáhne na padesát (zdravíme Sandru Bullock), dejte na mě. Takhle to hvězdičce z Thora: Temného světa slušelo v magazínu Marie Claire... Lidí, kteří si ke jménu RJ Mitte umí nově přiřadit i tvář, utěšeně přibývá. Ano, je to Walter White Jr. Z epesního Breaking Bad. Sympaťák ma za sebou páteční hostovačku v newyorském klubu, návštěvnost prý byla epická. Vy byste snad nezašli na pivo třeba s Ondrou Brzobohatým?

Jedním z herců, kteří si stále dokolečka nestěžují na to, že jsou zničehonic šíleně slavní, je i Michael Fassbender. Tento týden se ale Magneto novinářům svěřil s jednou věcí, která mu přeci jen nedá spát: "Dokud jste šedá tvář z davu a balíte v baru ženskou, kterou celý večer hltáte očima, nejspíš vás po pěti nepromyšlených větách začne ignorovat a naříkat, že musí odejít. Když se však stanete známou osobností, je najednou všechno jinak: byl jsem totálně namol, vyprávěl jí hrozný hovadiny, ale ta buchta na mě stejně visela pohledem a odezírala mi ze rtů..." (redakčně upraveno). Jo, to je život!

A zase ten Perníkový táta (je to holt pecka). Tentokrát se za mořem dražily předměty ze seriálu, tady máte náhodný seznam: kniha Leaves of Grass přišla na 65 tisíc dolarů, Cadillac pana Whitea si domů šťastlivec odvezl za rovných 19 750 babek, a Walterovy spodky se podařilo udat za téměř deset tisíc papírů. Nářez! Už jste slyšeli o Michaelu Douglasovi? Prý nikdy neměl rakovinu hrtanu... ale jazyka. Jeho lékař kdysi údajně suše konstatoval: "Říkejme tomu rakovina krku, ano?" Snad to tu ještě nekoho zajímá. Ano, na další fotce je doopravdy Macaulay Culkin - poznali byste ho? A co takový Haley Joel Osment? Tomu už taky dávno není -náct! Nemládnem.

McCallisterův obrázek je mimochodem z newyorského Comic Conu, kde se ochomýtal i Sylvester "utíkám s Terminátorem z vězení" Stallone. Pokud jste se tu se Slyem chtěli vyblejsknout, přišlo to šokovaného fandu na 500 dolarů. Podpis stál pouhé čtyři stovky. Stan Lee si potom za foto účtoval rovněž 400 a Sigourney Weaver "pouhých" dvě stě babek! Uf. O jeho seriálových začátcích se pro Details Magazine rozkecal třicetiletý Chris Hemsworth. Pamatuje si dnes vůbec ještě někdo na jeho skeče, tanečky a zpívání v televizní soap opeře Home and Away? Cestička k malé roli ve Star Treku byla zdá se pěkně trnitá...

Konečně se dostáváme k pořádnému průšvihu. Na jeden takový si zadělal Dan Aykroyd, když svolil k interview pro australskou talk show stanice SBS s názvem The Observer Effect. Nejdříve prý uvolněně povídal o svém dětství a kariéře. Když se ale následně chtěl v rámci reklamního bloku vytasit se svou novou značkou soukromé vodky, studio se zaleklo a vstup mu nepovolilo. Od bývalého krotitele duchů se toho večera štáb naučil příliš mnoho nadávek! Trapas je na světě. Oslavte raději narozky s Hughem Jackmanem (45) - Wolvie se totiž objevil na benefičním koncertu v L.A., kde místo vysedávání u rodinného krbu tančil, zpíval a vyprávěl super historky. Vybralo se 1.85 milionu dolarů.

Za týden zdar.