Čtvrteční ráno opět útočí. Což neznamená nic jiného, než že všichni v práci či ve škole unaveně vyhlížejí spásný pátek, respektive rovnou víkend. Anebo... se na protest můžeme všichni právě teď zvednout od monitorů, a zajít raději na pivo s Ianem McKellenem a Patrickem Stewartem: "Jsme úplně stejní, fakt. Stejné kariéry, pohledy, jsme si rovni, necítíme vůbec žádnou rivalitu. Na zdraví!" Magneto a Profesor X oznámili, že si spolu zahrají na Brodwayi, tudíž je důvod k pořádné oslavě!

Velice nepříjemný let z Velkého Jablka do New Orleans má za sebou Ryan Reynolds. V letadle se totiž přímo za jeho sedadlem udělalo nevolno jedné z cestujících, načež milá paní promptně seznámila palubní okénko s obsahem jejího žaludku. No, a nemálo žaludečních šťáv poté nešťastně zkropilo i Green Lanterna, sedícího vepředu. Následoval spontánní striptýz a výměna svršků, o legraci prý bylo postaráno. Níže se mrkněte, jak to sluší Timberlakeově Jessice Biel ve spandexu na cestě z tělocvičny, nebo rockerce Emmě Watson na letišti v Los Angeles.

Když už jsme nakousli tu Brodway, je aktuálně skoro celé internetové osazenstvo hotové také z následující novinky: ve stejné divadelní hře se tu na prknech bok po boku objeví usměvavý James Franco a sympatický ajťák Chris O'Dowd. Nejen náctileté fanynky šílí, nás pak spíš o něco více zajímá název inkriminované show. Tou nebude nic menšího než x-tá adaptace slavného románu O myších a lidech. Kdopak bude hrát prosťáčka, a kdo starostlivého bratra? Tady to ještě bude zajímavé.

Matt Damon má fofry. Jeden z nejoblíbenějších hollywoodských herců vůbec se doma dennodenně potkává nejen se svou manželkou, ale také s jejich čtyřmi dcerami. A taková výchova culíkatého kvarteta zlobidel, co ulítávají na Hance Montánové nebo Hello Kitty, to není vůbec žádná sranda. Damon se nedávno svěřil magazínu People, že si proto v baráku pilně staví svou tajnou skrýš. Říká jí zatím "jeskyně", a prý to bude jeho šťastné místo. O kousek níže fotka Neila Patricka Harrise s partnerem a jejich dvěma dětmi, kterak se připravují na velkou Halloweenskou noc.

Ještě jste neviděli úžasně výplachové Sharknado? Jason Biggs z komediálních Prciček už má tuhle žraločí parádičku také zčerstva za sebou, a asi je z ní mírně rozčarovaný. Vzkázal totiž své filmové kolegyni Taře Reid něco v tom smyslu, že "musí bejt fakt prdlá", když si v něčem podobném zahrála. A padlo i pár slov o jejím... herectví. Herečka si to pochopitelně nenechala líbit, oba vtipálci se tak ještě dnes vášnivě dohadují přes Twitter. Mrkněte se s naší módní policií radši na to, jak to seklo Kate Beckinsale nebo Anne Hathaway na akci zvané Pink Party.

Dva rozvody a jedna svatba nakonec? Inu, když to musí být. Své "tentokrát definitivní ne" si po roce přátelství od rozchodu v roce 2006 řekli Matthew Perry a Lizzy Caplan. Ano, to je ta sexy paní z čím dál odvážnějšího Masters of Sex, takže se asi snadno dovtípíte, co nejspíše Chandlerovi vadilo. Nemohl se na to už dívat? Po třiadvaceti letech manželství dále zůstává sám i Paul Hogan alias pětapadesátiletý Krokodýl Dundee, no a aby vám nebylo zase tolik smutno, tak se konečně oženila alespoň ta Kristen Bell. Jako svatební dar si herečka vyhlédla tyhle kalhotky s Králokatem - údajně je musí za každou cenu mít!

Za týden na viděnou!