Připravit, pozor... Víme, že Johnnyho Deppa tu téměř všichni nesnášejí, takže kdyby to snad ještě někoho zajímalo, nejslavnější pirát na světě je aktuálně blond. Jack Sparrow nedávno předával ocenění BFI Fellowship Award Christopheru Lee aka Sarumanovi, a právě zde se na celou skutečnost - vedle faktu, že Lee i v jedenadevadesáti stále zdravě holduje heavy metalu - přišlo. Na první fotce níže se rozvaluje novopečená maminka Morena Baccarin z Homelandu. Gratulujeme a přejeme prvorozenému Juliusovi hodně zdraví!

O nezvykle milém Tomu Hanksovi jste už díky celeb-výplachu několikrát slyšeli, dáme si však pro jistotu repeté. Tentokrát Forrest Gump zavítal do zákulisí hry Lucky Guy na Brodwayi, kde se setkal s jednou jeho malou autistickou fanynkou. Herec tu pak s holčičkou strávil povídáním a focením celé odpoledne, je to holt kabrňák. Kolik toho ješt nevíte o různých hvězdných vztazích? Do roku 1997 spolu totiž docela dlouho randili Sandra Bullock a Matthew McConaughey. No a přesně ti dva na sebe teď narazili na 17.té Annual Hollywood Films Monday noci v Los Angeles, tak se mrkněte, jak jim to slušelo kdysi a nyní.

Kdysi:

Nyní:

O tom, že měl Philip Seymour Hoffman pár malých problémů s psychotropními látkami, jsem již v minulosti taktéž psal. O několik měsíců později teď na net unikla tato legrační fotografie, na níž zmatený herec poslouchá hudbu z neviditelného přehrávače! Že to je nezdvořilý žert? No tak se raději pokochejte Jamiem Dornanem. Psychopatického vraha z The Fall teď budou plné monitory jen proto, že si brzy střihne údajně nejvíc sexy, ehm, "románovou" postavu široko daleko. Ještě, že už je štastně zadaný a čekají se ženou dítě.

Kate Bosworth, Supermanova ex z pár let starého Singerova snímku, by vám ráda prodala kabát. O jakou nádheru se jedná, se můžete na vlastní módně-znalecké oči přesvědčit níže, a bacha: jestli se Katina kolekce neujme, bude vraždit! Co nějaké zprávy z vdavků? Tento týden nás s nimi nezklame Christina Ricci, která si se snoubencem řekla své "ano" po dvou letech vztahu. No a znovu pořádně blbne také v minulosti velkohubá Eva Longoria, protože se nechala vyblejsknout, když se neuváženě muckala se svým ex Eduardo Cruzem.

Radost ze vztahů potom dozajisté nemá ani Orlando Bloom, který se už za pár týdnů vrátí na plátna kin v mohutném legolasím comebacku: po třech letech manželství se herec rozvádí s usměvavou kočkou Mirrandou Kerr. Asi nejsou všechny šípy, co se třpytí. A u rozvodů ještě nějakou chvíli zůstaneme, jelikož se pro časopis Vanity Fair tak trochu rozkecala i Nicole Kidman: "Já a Tom Cruise? No, naše manželství byla jedna velká, nafouknutá romantická bublina." Ach jo, Stanley Kubrick se obrací v hrobě.

Šampaňské naopak nejspíš nedávno bouchla rozradostněná Blake Lively poté, co se stala novou sličnou tváří světově provařené značky L'Oréal Paris. Ona za to stojí. Také u nás bychom měli femme fatale posledního filmového Green Lanterna začít na městských billboardech vídat co nevidět. Tori Spelling (Donna z Beverly Hills 902 10) a Katie Holmes se už nějakou dobu vzájemně nemusejí, přesněji pak asi od pozdních devadesátek a jejich prvních společných televizních úspěchů. Tori teď dopsala knihu, ve které se do Katie zase pořádně obula, zejména prý co se týče hereččina chování a vzhledu. Ženský, zajděte si konečně na pivo!

Je to definitivní, Olivia Wilde u nás v redakci (a taktéž pravděpodobně i v sousední MovieZone) nadobro skončila. Širým internetem se totiž už skoro týden šíří supr čupr novina, že je stále-stejně-sexy Třináctka z Dr. House těhotná. Asi se jí v kině na Millerových na tripu moc nelíbilo, jak to Jason Suideikis táhne s lehkou Jennifer Aniston, a tak si chtěla svého amanta pojistit...

… takže se raději na konec povinně zasmějeme s o třináct let starší manželkou Hugha Jackmana, kterak dělá na čím dál tím otravnější paparazzi neslušná znamení cestou ze školy, odkud zaláskovaný pár vyzvedával svou dceru Avu. Tahle Deborra-Lee Furnes asi nebude žádné ořezávátko. Anebo by jí měl někdo vysvětlit, že Wolverine je pouze comicsová postava.