"Trick or treat!" ozývalo se ve čtvrtek hromadně z více než padesáti zámořských států. A vlastně už zdaleka nejen z Ameriky, Halloweenu se totiž čím dál snadněji daří, propašovávat se (osobně bych to nazval spíše vtíráním) také do Evropy, a to i k nám, do malé a nenápadné České republiky. No jo, co všechno holt člověk neudělá pro malé děti, že? Takže se pro dnešek nebudeme zbytečně rozčilovat četbou sáhodlouhých polemik o po(s)tupné amerikanizaci, a zkusíme si raději všechny ty šílené oblečky společně užít. Taková výstavka psychopatů, monster a čarodějnic, v něž se oblíbené celebrity změnily, se přeci jen nevidí každý den. Ze svého úkrytu dokonce pro sladkosti (skoro) vylezl i Josh Hartnett!

První čistokrevný blázen na fotografii níže je Eli Roth, milovaný a nenáviděný tvůrce filmových a seriálových hororů. Snímek s Quentinem Tarantinem do redakce nedorazil.

Smíšek Jerry O'Connell dorazil v sezamově plyšákovém převleku, Jada Pinkett Smith se pro změnu navlékla do kostýmu "muž z oceli: ženská varianta".

Takovou moderní rodinku zastupovali zombíkovský Rico Rodriguez a netopýří Jesse Tyler Ferguson se svým věrným sidekickem.

Prci, prci, prcičky "po zeleninovsku" si střihli Eddie Kaye Thomas a Jason Biggs, po potyčce s býkem pak neslavně dopadl Neil Patrick Harris.

Naznačuje Anne Hathaway, že se chystá zase další filmový remake slavného hitu? Heidi Klum z např. Jak jsem poznal vaši matku se z toho v šoku svlíkla z kůže.

Kyle MacLachlan, známý také ze Zoufalých manželek, si už asi golf nezahraje. Do říše mrtvých by jej snad mohla svézt Sandra Bullock. Tak ještě tu kosu...

Pár vražd si na halloweenskou noc naplánoval podivín Josh Hartnett, čerstvé mléko vám na párty jistě milerád nabídne Sacha Baron Cohen.

Tohle není Hit Girl, nýbrž pořádně odvázaná gotická čarodějka Chloe Moretz. Štíhlá Jessica Alba s rodinou dala fotografům jasně najevo, jaký animák od Pixaru mají nejraději.

A v animovaném světě zůstaneme i na samotný závěr, kdy se po boku megamysli Willa Ferrella vyfotila herečka, spisovatelka a televizní producentka Tina Fey.

Kdo se bojí, nesmí do lesa!