A dáme si malý velký fotografický speciálek. V dnešním hollywoodském výplachu se nám totiž sešlo nejen kvantum přenádherných šatů na ještě nádhernějších herečkách, ale také si ukážeme výběr toho nejlepšího z již mnohokrát protěžovaných "photobombs", tedy když si celebrity ze srandy navzájem kazí fotky z červených koberců. Tyhle momentky vážně stojí za to.

Nejdřív ale zavítáme do hvězdné porodnice. Svého prvního potomka se ctěným jménem Valor uvítal Emile Hirsch, druhé dítě si téměř pod stromeček nadělila také Michelle Monaghan. A aby těch dětí náhodou nebylo málo, tak jsme se za mořem dočkali i pár slavnostních oznámení, kdo si na tátu či mámu v budoucnu teprve zahraje: v pořadí druhé potomky v brzké době totiž čekají oba Owen Wilson i Drew Barrymore. Pamatujete ještě na kočku Michelle Trachtenberg z Eurotripu? Takhle jí to seklo na premiéře snímku Killing Kennedy.

Teď už ale ony avizované, naschvál pokažené fotografie. Tyto si do svých vitrín rozhodně nevystaví, a na zeď v rámu nepověsí například Rihanna, Angelina Jolie, Steven Spielberg nebo Orlando Bloom. Tak schválně, jestli dokážete také všechny ostatní hvězdičky správně identifikovat, a s nimi pochopitelně i záškodníky, kteří svým hereckým kolegům zavařili. Nápověda: ten pán za Matthew Perrym má doma Oscara za Americkou krásu...

Minulý týden se v Hollywoodu stříhalo jako o život, a vážně tím nemyslím filmy ve střižně. Ale vezmeme to postupně. Se svými dlouhými kadeřemi se rozhodla dobrovolně skoncovat Jennifer Aniston, šušká se pak taky cosi o tom, že si herečka nechala udělat piercing na jakémsi tajném místě. To ti Millerovi na tripu vážně tolik učarovali, Jenn? Na jednu z událostí roku - zahájení nové sezóny American Ballet Theatre - se do New Yorku přijela podívat mimo jiné i Sigourney Weaver. Jak jí to seklo, posuďte sami.

Josh Brolin si prostě nedá říct. Roztržitý herec si nedávno znovu trochu víc přihnul, a odmítl po zavíračce opustit nálevnu. Všechno skončilo krátkou rvačkou s vyhazovačem. Celý incident bohužel zachytila před irským barem v Santa Monice nainstalovaná bezpečnostní kamera, takže se časem možná dočkáme i nějakého toho penále. Brolin byl naposledy spatřen, jak od potyčky utíká do západu slunce. V ohrožení života se ocitl štáb Mad Men. Tvůrci seriálového hitu AMC totiž natáčeli na letišti v Los Angeles zrovna ve chvíli, když se tu před několika dny bezhlavě střílelo. Všichni naštěstí zavčasu utekli do bezpečí příletových hal. No a takhle stylově to na jiném letišti, LAX, seklo mutantce Jennifer Lawrence.

Kdo nenávidí zpěváka a herce Jareda Leto, a nabušeného Matthew McConaugheyho? Další Jennifer, tentokrát pro změnu Garner. Manželka Bena Afflecka si během propagačního interview snímku Dallas Buyer Club reportérovi postěžovala, že na place všichni obdivovali muskulatury obou pánů, a nikdo si nevšiml, že ona sama razantně zhubla. Auč! Idris Elba si pobyl v anglické nemocnici. Seriálový a filmový borec musel být hospitalizován přímo z letadla poté, co při startu protrpěl astmatický záchvat na cestě do Jižní Afriky, aby tam uvedl svůj nový snímek o Nelsonu Mandelovi. Až mě mrazí.

Pořádné zmatky musí ve svých ztrápených srdíčkách mít Kristen Stewart a Robert Pattinson. Jeden z kdysi nejsledovanějších párů světa byl spolu spatřen v upírově domě v Beverly Hills. Nedovedu si představit, koho to vlastně ještě zajímá, ale je to bulvár jako vyšitý. Kolik toho denně sní Chris Hemsworth? Asi moc ne, jelikož to aktuálně všechno dohromady dělá jen něco málo přes 500 kalorií. Důvod? Thor hubne na natáčení Heart of the Sea, nového snímku Rona Howarda o ztroskotané skupince námořníků. A dáme si konečně ten druhý slibovaný haircut. Po dvaceti letech se ostříhala také... Pamela Anderson. Druhé foto: takhle pak CJ vypadala po newyorském maratonu, kdy uběhla celkem 39 km. Spousta ledu a televizní ovladač!

Pánové, na samotný závěr si smlsnete. Jaimie Alexander (Sif) totiž šokovala novináře a fotografy na světové premiéře Thora: Temného světa, kde se ukázala v nadmíru provokativních šatech bez jakéhokoliv spodního prádla. Pro tenhle zadek? Cokoliv, zlato.