Skoro již tradičně si Karel Šíp pozval do své talk show sportovce. Byl jím cyklista Roman Kreuziger, který poradil, jaké si vybrat sedlo na kolo, prozradil, jak to chodí v týmech na Tour de France, zdali si stihnou cyklisti během závodu pokecat a co si myslí o kauze kolem Lance Armstronga.

Dalším hostem byl komik a bavič Petr Vydra. S Karlem Šípem se bavili hlavně o pořadu Na stojáka a o stand-up výstupech. Takové relativně dlouhé povídání celkem o ničem.

A do posledního volného křesla se posadila Jenovéfa Boková. Už jsme ji měli možnost vidět v Show Jana Krause. Rozebíralo se její neobvyklé jméno a její nedomykavost. A u toho jsme na chvilku skončili, protože Jenovéfu chytil záchvat smíchu. Samozřejmě byl zmíněn i John Bok a jeho temperamentní povaha.

V úvodu nás Jan Kraus ušetřil politiky a pokusil se nás rozesmát vtipem. Úsměv na tváří nám však vykouzlila až „slušná“ stížnost na mobilního operátora.

Prvním hostem pak byl překladatel Ivo Šmoldas. Ten je zaručeným zdrojem dobrých a zábavných rozhovorů, takže pokud jste s ním už něco viděl, tak už jistě tušíte, jak to probíhalo. Dozvěděli jsme se, jak se Ivo Šmoldas dostal do obecného povědomí, na čem všem je schopen škudlit a co všechno lze svést na Temelín.

Jako druhá přišla režisérka Karin Babinská, která představila svůj nový film a s Janem Krausem si povídala o natáčení Křídel Vánoc. A prozradila, že ji oslovil producent Hvězdných válek Rick McCallum a chce po ní, ať napíše a zrežíruje film.

Na závěr jsme pak měli možnost se seznámit s imitátorem zvířat Jiřím Hříbalem. Z něho se snažil Jan Kraus vydolovat to, jak se k napodobování dostal. Samozřejmě nechybělo mnoho povedených ukázek.

Všechnopárty tentokrát přinesla pouze jednoho zajímavého hosta a tím byla Jenovéfa Boková. Na Primě pak nic nezkazíte Ivo Šmoldasem a pobavil i zvířecí imitátor Hříbal.