Zase se to všechno mlátí, pomlouvá, převlíká, a zamilovává. Další legrační týden je za námi, takže se chopte nabízených vidlí, a jdeme se tou bulvární skrumáží společně proházet, ať to stojí za to. Začneme trochou rapu: osobně jsem spíš na elektrické kytary, kariéra synátora Daniela Day-Lewise ale rozhodně pobaví i vás: mladistvý Gabe totiž nenásleduje otcovy herecké kroky. Místo toho se rozhodl prozpěvovat o marihuaně a tatíkově slávě! Vyjádření prezidenta Lincolna se TVZone sehnat nepodařilo.

Alec Baldwin je mimo. Zatraceně mimo. Jak jinak popsat emocionální frašku ze soudního přelíčení, během něhož usedla na lavici obžalované kanadská herečka Geneviene Sabourin, a kde se údajně Baldwin samým neštěstím rozplakal? Stalkování skrze hlasové zprávy a e-maily před rokem prý bylo noční můrou, krátce po procesu deprimovaný herec zkopal do kuličky mobilní přístroj novináře, který okupoval jeho newyorský byt. Zasahovala i policie. Nedej se, chlape! Jdeme malovat: Claire Danes z Homelandu je znovu zrzka, a sekne jí to. Na druhé, starší fotografii s kočárem, je v doprovodu svého manžela Hugha Dancyho (Hannibal). Tohle nejde nesdílet.

Warneři udržují kampaň ke Gravitaci stále ve varu, jinak si totiž následující drb nedovedu vysvětlit: Sandra Bullock prý svého času podnapilá často volala Georgi Clooneymu s jednoduchou rozehřívací otázkou: "Čau Georgi, jak se máš?" V celebritách jsme již o tomhle nejvíc cool přátelství několikrát psali, páreček by to byl vskutku parádní. Tak proto jim to spolu ve vesmíru tak slušelo! Slyšeli jste už o Scottu Milesovi? Díky jednomu z nadačních fondů měl tenhle statečný, pětiletý bojovník s rakovinou nedávno šanci navléknout si kostým Temného rytíře. Osobně záhy dopadl obávaného Tučňáka a Jokera, klaní se mu a fandí dokonce i samotní Ben Affleck s Christianem Balem. Do nich!

Je vesmírná sranda, rochnit se donekonečna v nepřeberných hollywoodských vztazích. Tak třeba Liev Schreiber to spolu s Naomi Watts táhnou už přes osm let, na veřejnost teď v souvislosti s virální kampaní pro snímek Diana prosakují nové věci: "Dohromady nás dali společní známí. Na jednom z večírků jsem prostě k Lievovi přišla, a vyhrkla: Tady máš moje číslo, zavolej mi, pa!" Pár vychovává dvě děti, snad doma nepadá tolik sprostých slov jako u Donovanů. Poznáváte Mystique bez filmového make-upu na další fotce? Kočka Rebecca Romijn se zčerstva chlubí novým účesem, tak co na něj říkáte?

O aféře kolem románku Kennetha Branagha s Helenou Bonham Carter (už je to nějaký ten rok zpátky) se minulý týden v interview pro britské Sunday Times rozpovídala blonďákova bývalá žena Emma Thompson. "Nemohla jsem na to tehdy myslet, nemělo to smysl. A vlastně jsem na to ani neměla sílu." Vzhledem k fotografii níže je to více než pochopitelné, Em. Slavnostní ocenění "Men of the Year" časopisu GQ je jednou z nejen hollywoodských událostí roku, tento rok se potom škatulkové pocty dočkal také Matthew McConaughey. Takhle se nechal na akci vyblejsknout se svojí manželkou, inkriminované hadry nám k němu ale upřímně moc nepasují.

Vtipálkem roku by mohl být Jay Leno. Ten si před časem ve své The Tonight Show utahoval z jisté letušky. Že prý s sebou slečna pašuje na palubu letadla krysy, ukrývajíc fouskatá zviřátka ve svém fešném, blankytně modrém oblečku. No, a jsme v Americe, takže je z toho rázem obsáhlá žaloba. O průběhu celé nemilé situace vás budeme pravidelně informovat v chystaných živých vstupech, neohroženému Jayovi držíme všechny čtyři palce.

Jake Gyllenhaal nerad mlátí lidi. Místo toho si raději udělá boxerský pytel z úplně obyčejného zrcadla, naposledy rovnou na natáčení filmu Nightcrawler režiséra Dana Gilroye (bráchy Tonyho). Štáb musel s hercem, který kvůli roli zhubnul devět kilogramů - a snáz se mu tedy lámou kosti - okamžitě na pohotovost, krve málo rozhodně nebylo. Nejviditelnější žena současnosti? Ano, Jennifer Lawrence, smiřte se s tím. Tentokráte za a) s jejími postranními úmysly na Římském Filmovem festivalu, a za b) na premiéře téhož snímku, tedy Hunger Games: Vražedné pomsty, v Los Angeles. Tahle hvězda se na internetu neztratí ani s nakrátko ostříhanými vlasy.

Rozloučíme se pro dnešek dvěma peprnými přiznáními. V tom prvním šokovala svět Evan Rachel Wood, když potvrdila, že její více než čtyřletý střídavý románek (od r. 2006) se zpěvákem Marilynem Mansonem byl epickým omylem. Jistě, lidé spolu často chodí nejspíše jen proto, aby se později mohli vzájemně hanět. O tom, jak si před dekádou vlastně vůbec neužila Oscara za hlavní ženskou roli v dramatu Hodiny, pak nebásnila Nicole Kidman. Tehdejší rozvod s Cruisem byl prý tak bolestivý, že se dávné přebírání zlatého plešouna změnilo v nefalšovanou oslavu hořkosti života. Je to o zkušenostech!

Za týden zdar.