Jdeme na to. Bylo zřejmě jen otázkou času, kdy Josh Brolin skončí na odvykačce. Minulý týden se tak skutečně stalo, takže přejeme pořádné nervy při dostávání všeho toho alkoholu z těla. Snad stihneš premiéru Hobita, padre! Pro SkyNews se v interview rozkecal Daniel Radcliffe. A hned ostře vzkázal všem svým hereckým kolegům, ať si laskavě nestěžují na nedostatek soukromí, používají-li sociální sítě jako jsou Twitter nebo Facebook. Sám Harry Potter je na nich nevyhledatelný (nemá je), a žije si prý parádně!

Blondýnu z další fotky nejspíš nebudete znát. Možná jste se ale přeci jen před měsíci spolu s námi dívali na reality show Mrs. Eastwood & Company, a víte, že se jedná o Francescu Eastwood. Ta se nedávno vdala za bráchu Jonaha Hilla, Jordana. Takže Clint a jeden z nejdivnějších komiků na světě jsou teď... rodina! Ehm. S kým se to objímá Kevin Bacon? S dcerou Sosie, která se mu kdysi dávno povedla s Kyrou Sedgwick. Jedenadvacetiletá ratolest byla jmenována Misskou Zlatých Glóbů roku 2014. Týjo - taky jste doteď netušili, že něco takového vůbec existuje?

A máme tu něco pro hatery Jennifer Lawrence. Jo, zase je tu. Každý týden. Napořád. Zvykejte si. Tentokrát na sebe herečka upozornila, když se na newyorské premiéře Hunger Games dvojky během focení rozohnila na ukřičené fanoušky. Prostě bandu náctiletých rozmazlených fakanů okřikla nazpátek, hrozivější než lvice Elsa. Další historka se váže k aktuální Late Show: na tu blonďatá kráska skoro nedorazila, když musela do nemocnice kvůli podezření na žaludeční vředy. Na ambulanci se jí však vysmáli s tím, že se jedná o úplně obyčejné... větry. Už se na to vyprdni, holka!

Čím dál ambicióznější Kevin Spacey má jedno veliké přání. Chce si totiž zahrát ve filmu Woodyho Allena. A touží po roli tak moc, že slavnému režisérovi poslal odkazy na Netflix, kde je možné zhlédnout jeho peckový dramatický seriál House of Cards. Tohle prostě musí vyjít! Naštvaný Frank Darabont by něco moc rád vzkázal ukecaným zombíkům: "Proč se dnes na rozdíl od Jona Bernthala (Shane) už dávno nedívám na The Walking Dead? A vy by jste se snad ukázali na svatbě někoho, kdo vás podvedl s instruktorem pilates?" Hezká metafora. Do nich Franku, už se těšíme na Mob City

O tom, že je Elsa Pataky nehorázná roštěnka, jsme se mohli v minulosti přesvědčit nejen díky naspeedované sérii Rychle a zběsile. Je to prostě kus, což je pochopitelně úplně jasné i jejímu aktuálnímu sixpacku Chrisi Hemsworthovi, alias asgardskému Thorovi. Páreček zčerstva oznámil, že čeká druhé mimčo. Rozhodně negratulujeme. Jsme naštvaní a závidíme! A jdeme na svatbu. Na trochu pokaženou svatbu, protože takhle (viz níže) se novomanželské pózování rozhodl narušit smíšek Zach Braff. Neznámému páru se drze vetřel přímo před objektivy na Times Square v NY!

Odškrtneme si také v rychlosti dvě dnešní těhule, jmenovitě tedy sexy Megan Fox (ne, není to fake) a Jennifer Love Hewitt. Jenomže pozor! Fotka s Jennifer již není aktuální, byla totiž pořízena "těsně před", dalo by se říci. Herečce, která je evidentně k sežrání, i když s sebou tahá enormní panděro, se narodila holčička Autumn James Hallisay. Prostřední mužské jméno je pro novináře záhadou, nejspíše nějaká tajemná pojistka, či co...

Úsměvný drb, související s nemalým peněžním obnosem, se týká Angeliny Jolie a Brada Pitta. Kovboj ze Scottova Konzultanta oslaví v polovině prosince své padesáté (!) narozeniny. No a šeptalo se, že mu chce jeho žena koupit jeden malý ostrov, vzdálený cca 50 mil od manhattanského poloostrova. Cena? Pouhopouhých 20 milionů dolarů. Teď však vyšlo najevo, že se pár údajně jen díval, jak to na pozemcích vypadá... Uvidíme. Takové znovushledání může být vcelku příjemná věc, básnit o něm mohou např. fanoušci filmového Pána Prstenů. Na Brodwayi měla v neděli premiéru hra Čekání na Godota, podívat se přišla početná hollywoodská smetánka. Mezi čestnými hosty nechyběla elfí kočka Arwen, dorazil i modrooký Legolas a Gandalf bez hole. Fešácky spolu všichni řekli sýr šťastnému fotografovi.

A šupem do cíle. Takhle se nechala na losangelské premiéře Vražedné pomsty vidět dávná dětská láska mnoha klučičích srdcí, Jena Malone. Šaty jsou po moderním způsobu navrženy tak, aby ženy k jejich nošení nepotřebovaly spodní prádlo. Líbí? Přáli bychom si asi všichni, aby byla následující Wolverinova fotografie z maskérny nových X-Menů. Jenomže není. Takhle totiž Hugh Jackman vypadal bezprostředně poté, co mu byla z kůže na nosu odoperována rakovina. Jestli se vám teď zděšením o sto šest rozbušilo srdce, hoďte se do klidu: jednalo se o rutinní zákrok a tudíž prý zdaleka nic, co by mělo mít jakékoliv následky do budoucna.

Na úplně závěrečném duu fotek se nejprve pokochejte vyvinutou Abigail Breslin (lze tedy s jistotou říci, že malá Miss Sunshine je už vážně mrtvá!), která se rozhodla zapózovat věhlasnému fotografovi celebrit Tyleru Shieldsovi,

a dále také svlečenou Jessicou Chastain ze staršího shotu pro plátek GQ. Sličná zrzka prozradila, že se klidně nechá nafotit i kompletně nahá (čti s odhaleným větším kouskem poprsí), nesmí to ale být pro magazín Playboy. Papírová bitva století právě začíná!