Dnes se sice společně pročteme o něco kratším vydáním hollywoodského výplachu, šťavnaté drby ale nechybí ani tentokrát. Tak třeba Ben Affleck. Že je tu zase? Inu, bude přeci jen hrát Temného rytíře, tudíž se kolem něj média promenádují v mnohem větší míře než doposud, sorry. Batman nedávno na ulici nafackoval zarputilému paparazzimu, jenž fotil jeho děti při cestě ze školy. Chápu. Příště to bude batarangem mezi oči!

Gayové a lesbičky to na naší planetě mají obzvláště těžké, nechme ale nyní polemiku ohledně lidských práv pro jistotu stranou. Místo toho se podíváme za sirem Ianem McKellenem. Toho začátkem týdne vlastní agent odradil od cesty do Ruska, kde měl sympatický herec propagovat dvojku Hobita. Důvod? V Rusku existuje jeden obzvláště peprný zákon, namířený právě proti všem homosexuálům - kdyby se tedy Gandalf nechal vyfotit před chrámem Vasilije Blaženého, skončil by nejspíš s klepety na rukou! Pokochejte se raději fotkami Jady Pinkett Smith a Joshuy Jacksona, užívajících si Díkůvzdání na pláži u moře...

Jde se pařit na první z dnešních dvou svateb: ano, vážně to jsou Mila Kunis spolu s Ashtonem Kutcherem. Nejsou ovšem oblečeni ve svatebních šatech, nýbrž v úplně obyčejném společenském dresu. Sourozenec něžné polovičky hvězdného páru se ženil, Mila na obřad propašovala i jejího milého. Mimochodem, Ashtonovi "gratulujeme" k definitivnímu (tj. papírovému s podpisem) rozvodu s Demi Moore!

Že je Evangeline Lilly neuvěřitelná kočka, ví každý fanoušek Ztracených (tedy skoro celý svět) už pěknou řádku let. Tmavovlasá fešanda, která se ode dneška se špičatýma ušima a lukem prohání také po česko-slovenských kinech, ozdobila aktuální číslo Women's Health. Obálka samotná však byla pro herečku docela šok: "Je sice hezké, jak redakce vyzdvihuje můj zadek, jako prezentaci bych ale čekala o něco střízlivější foto!" Nám to neva, Lilly. O druhé čerstvé vdavky se postaral Terrence Howard aka Rhodes z prvního Iron Mana, když řekl "ano" své přítelkyni Mirandě po pouhém měsíci vztahu - sedm měsíců po rozvodu s ex.

Fandové nejpopulárnější televizní fantasy, Hry o trůny, jistě již dávno poznali krásku na dalším lesním shotu. Maisie Williams tu dnes máme proto, že se herečka před pár dny na netu chlubila s jejím novým piercingem. V nose. Taková ta malá tečka, kterou nesnáší 99 procent všech matek náctiletých slečen. Krátkovlasá Arya tak bude na place HBO již druhou ženou, jejíž vzhled musí v post-produkci upravovat počítače. Jako by potetované tělo Leny Headey aka Cersei nestačilo!

Ani módní policii pochopitelně nenecháme spát. Takhle se na premiéře snímku American Hustle v New Yorku nechali vidět Amy Adams a Jeremy Renner. Lois to před rozžhavenými objektivy očividně sekne i bez Supermana, no a Hawkey s vousama také není k zahození.

Nejšťastnější rodinka v Hollywoodu? To je otázka hned za tři bludišťáky, na kterou by měl bleskurychle odpovědět každý správný filmový fanda. Angelina Jolie, Brad Pitt, a jejich šest vlastních/adoptovaných dětí strávili úterní den v Austrálii, kde si famílie vypůjčila stylovou výletní jachtu. Cena kolem deseti tisíc dolarů za hodinu nájmu pochopitelně nemohla nejprovařenější americký pár odradit!

Za týden čus.