Tyhle čtvrtky lítaj děsivou rychlostí; zase je tu po týdnu svěží výplach s hollywoodskou smetánkou v hlavních rolích. A blíží se Vánoce, tudíž si dáme ryze předsváteční vydání plné obřích fotek. Následující šestatřicáté celebrity pak sice dorazí až po Novém roce (budu přežranej z cukroví), ale nezoufejte: pokud vše klapne, nahodíme na TVZone příští čtvrtek nějaký milý hvězdný speciál s odpovídající tématikou (X-MAS převleky?). Teď už ale vzhůru za Downton Abbey.

Ano, první zastávku si odbydeme u oblíbeného anglického seriálu s Maggie Smith v jedné ze stěžejních rolí. Herecké osazenstvo dramatického skvostu se nedávno nechalo slyšet, že líný štáb nepere jejich dobové kostýmy. Čtete dobře. Obleky, které na sebe ansámbl před kamerou navléká, prý šíleně zapáchají, produkce se však ošívá argumenty o autenticitě. Aha. Nyní už pevně věřím, že u další fotografie nedostanete infarkt. Cameron Diaz se totiž rozhodla, propagovat její novou knihu o nutriční výživě tak, že se s ní vyfotila nahat- pardon, chci říci bez make-upu. Líbí? Nelíbí.

Menší interview si před pár dny odkroutila čerstvá dvojnásobná mamina Penélope Cruz, a to budete asi zírat: "Svého času, když jsme společně se Salmou (Hayek, pozn. redakce) točily nehollywoodské filmy, trávily jsme spolu celé dny v postelových objetích. O přestávkách jsme s sebou prostě mimo plac švihly na kanape, a bylo. Byly jsme tak líné!". Fotky nenalezeny, sorry. Herečka se dále podělila o zkušenost s kojením: "Už je to tu zase, a já jsem na tom šíleně závislá!". Prcek se asi má. Na pláži v Sydney jsou níže Naomi Watts a Liev Schreiber. Podívejte se z okna ven, zatněte zuby a tiše záviďte.

Pamatujete ještě na štramáckého Iana Somerhaldera? Měli byste. Od Ztracených sice uběhl nějaký ten pátek, namakaný herec se ale pravidelně objevuje třebas v Upířích denících. A fanynky ho žerou čím dál tím víc. Teď se Ian objevil na titulní stránce pánského Man Magazine, ze které vás bez problémů zabije pohledem. Pokud někteří z vás poprvé slyší o Instagramu, pak vězte, že se jedná o zejm. v Americe populární sdílení videí skrze sociální síť. Tento týden se takto na mobil brzy ráno nahrál domlácený a svlečený James Franco, tvrdící, že je zdrogovaný: "Byl sem na nějaký párty. Někdo mi cosi podstrčil. Je mi hrozně..." Vážná věc nebo další legranda? Hádejte třikrát.

Zapomenout na narozeniny člověka, na kterém vám záleží, rozhodně není věc, kterou byste si chtěli dát za rámeček. Pokud se ovšem nejmenujete David Letterman a nešéfujete jednu z nejsledovanějších late shows za mořem. Dejv se takhle nejenže šestačtyřicetileté Julii Roberts gentlemansky omluvil - navíc jí nechal stylově poslat květiny rovnou do studia během živého vysílání. Vše se odehrálo ještě před tím, než se herečka dále přiznala, že v autě nedávno "fuckovala" před dětmi kvůli bezohlednému řidiči. Stane se. Popojedem aneb tihle nejlepší kámoši jsou prostě k sežrání: x-menovští Profesor X a Magneto se prošli po vánočním New Yorku, kde se jen tak pro radost fanouškům vyfotili před místním stromkem. Díky za to.

Připadají vám kýčovitá vánoční (ano, za pět dní jsou jednoduše po roce zase tady a nic s tím neuděláte) přáníčka a pohlednice značně neoriginální? Pořád jen samé fešné kreslené obrázky, sníh, roztomilí dětští koledníci a ozdoby? Inspiraci by v tom případě mohla poskytnout šťabajzna Mena Suvari. Sexbomba z Americké krásy se rozhodla naphotoshopovat (cool slovo) společně se svým přítelem. Ve vedlejších rolích otřesné svetry a běloskvoucí koťata!

Těsně před tím, než se pro dnešek rozloučíme, se ještě ztrapníme s Damianem Lewisem. Nejzáhadnější terorista na zeměkouli, Nicholas Brody, se před několika týdny podělil o svou budoucnost ohledně účinkování v divadle: "Prkna? To není nic pro mě. Nerad bych skončil jako řada znavených podivínů z Brodwaye." Na což se ozval Ian McKellen s tím, že se Damian může hodit do klidu, a nedělat si o šedovlasého sympaťáka starosti. Zpětná reakce byla vskutku bleskurychlá: "Sakra. Moc se siru McKellenovi omlouvám za nevhodně zvolená slova, pochopitelně jsem neměl na mysli nikoho konkrétního! Stydím se moc.". No. Kdo viděl finiš třetí řady Homelandu, popadá se za břicho.

U příštího výplachu na viděnou!