Štrádujeme si to již více než třicet hodin po zčerstva vydlážděné novoroční promenádě. Je víceméně jasné, že ani letošní rok nebude ochuzen o různé průšvihy, drby a zajímavosti ze světa celebrit. No a TVZone bude všechny tyhle hollywoodské pikantnosti i nadále servírovat, aby vám neunikl ani jediný hvězdný rozchod, jediná rvačka s paparazzi. Dnešek potom načneme s Kerri Russell a Matthew Rhysem, kteří byli ruku v ruce spatřeni v NY na nákupech. Vzniká snad mezi oběma ústředními herci ze špionážních The Americans něco víc? Ukončila nedávno Kerri její sedmileté manželství právě kvůli Matthewovi? Jako bychom nevěděli, že zdaleka nejvíce partnerských vztahů vzniká právě v zaměstnání, hm?

Švihák Jamie Foxx všem svým fanouškům vzkazuje: "Happy Kwanzaa!" Pokud hádáte, že se jedná o africké přání všeho nejlepšího do Nového Roku, pak máte pravdu. Foxx se navlékl do stylového obleku jeho předků, a strávil svátky v přísně tradičním duchu. Od rodáka z Texasu hezké gesto. Na další úsměvné momentce je pak tříletý válečník Orlanda Blooma. Elfí potomek nejspíše tíhne k fantasy tématice, tady se ale vlastně ani není čemu divit. Co asi v kině malý Flynn říká na taťkovy zamračené pohledy a lukostřeleckou genocidu orků?

Nejspíše jsme něco podobného čekali, ale za zdaleka nejlépe oblékané celebrity platí dle všeobecného názoru Brad Pitt spolu s Angelinou Jolie. Hlas lidu vyzdvihnul modní trendy Brangeliny jako ty, co nejen za mořem udávají směr. Herecký pár je nicméně širé veřejnosti neustále na očích, a v médiích je propíraný jako málokdo, takže... těžko mohl na prvním místě skončit kdokoliv jiný. V jednom z interview se nedávno rozkecal Martin Freeman. Věděli jste například, že se Watson kvůli odcizené peněžence v den castingu na Sherlocka skoro nedostavil do studia BBC? Freeman seděl naštvaně doma a do poslední chvíle ignoroval naléhání svého agenta. Takhle málo chybělo, aby hrál slavného seriálového doktora či později Bilba někdo další!

Ano, dnešní výplach je plný zvířecích miláčků. Zkuste si teď představit následující titulek: "Pes Amandy Seyfried znásilnil na vycházce jiného!" Tak přesně tohle na své internetové stránky před týdnem vyvěsil tvůrčí tým TMZ (něco jako u nás Super). Následovala vskutku šťavnatá fotografie z jednoho parčíku, a pak už to jelo ráz na ráz. Amanda se totiž záhy do TMZ tvrdě obula, hereččin Twitter se nyní vyloženě hemží ostrými slovy. "Vážně nesnáším podobné kecy a budu svého pejska bránit, tohle nenechám jen tak. Celý zvířecí akt byl dobrovolný, obešel se přeci bez jakéhokoliv násilí!". Výborně.

A pokračujeme, své ví o dotěrných paparazzi také Anne Hathaway. Rázná herečka však s nepříjemnými novináři zatočila způsobem, o němž si může její blonďatá kolegyně nechat jen zdát. Když vzala před pár dny hvězda Bídníků svého mazlíka na procházku, fotilo ji jedno zanícené individuum tak dlouho, až Anče znenadání ruply nervy. A tak jednoduše sebrala voňavý produkt jejího psíka do pytlíku, místo do koše jej ovšem ve výmluvném gestu připlácla za stěrač drzého lovce fotografií - překvapení! Proč už není Jet Li zdaleka tak aktivní před kamerou? Akční borec má nemalé problémy se štítnou žlázou. "Doktoři mě nutí ke klidu a důrazně mi radí, ať omezím cvičení. Jsou to pro mne muka, za poslední měsíce jsem nabral kila tukové hmoty, a to se mi nelíbí." Tak že by remake Tlouštíka z Beverly Hills? Držíme palce, Li.

Kolik jste koncem minulého roku nejvíce vysolili za vánoční dárek? Johnny Depp nepochybně potěšil Amber Heard, když za šperk pro ni utratil kolem 50 (slovy padesáti) tisíc dolarů. To muselo být doma pod stromkem radosti, horko těžko si ten pisklavý výskot představit. Co dostal Jack Sparrow na oplátku se nám zjistit nepodařilo, hlavou mi však spíše vrtá, kam na tyhle vysoké cifry všichni ti zahraniční novináři (tedy zdroj) vlastně chodí.

Za týden na viděnou!